بازارهای کریپتو بول و پذیرش انبوه: مصاحبه انحصاری با کریستین مولدر، مدیر عامل CrowdSwap

اهمیت تاریخی بازارهای گاوی کریپتو در این واقعیت نهفته است که آنها پتانسیل پذیرش انبوه را به نمایش می گذارند، نگرانی های نظارتی را ایجاد می کنند و احساسات بازار را برجسته می کنند. با این حال، روند صعودی ثابت نیست. اصلاحات یا بازارهای نزولی، که با افت قیمت مشخص می‌شوند، یکی از ویژگی‌های رایج پس از روند صعودی کریپتو هستند.

مارکوس تیلن در کتاب کریپتو تایتان‌ها این وضعیت را توضیح می‌دهد: «بازارهای گاوی پررونق در صنعت کریپتو همیشه توسط بازارهای خرس خشن قطع شده است». برای زمینه، در چهار دوره افزایشی (2011، 2013، 2017 و 2021)، صنعت کریپتو تریلیون ها دلار به دست آورد و میلیاردها دلار به دلیل کیمیاگری مالی، کلاهبرداری های رمزنگاری، هک ها و ورشکستگی ها از دست داد.

با توجه به علاقه سازمانی فزاینده به ارزهای دیجیتال، پرسش‌های مربوط به پایداری طولانی‌مدت بازار گاوی کریپتو، پذیرش انبوه و موضوعات بسیار جالبی برای بررسی است. در این مصاحبه، کریستین مولدر، مدیر عامل CrowdSwap، بینش‌های ارزشمندی در مورد بازارهای افزایشی کریپتو و محرک‌های کلیدی پذیرش انبوه ارائه می‌دهد.

آیا تایید ETF بیت کوین آغاز یک روند صعودی دیگر بود؟ شاخص های کلیدی برای شناسایی بازار صعودی در سال 2024 چیست؟

من صادقانه فکر می کنم که اصلاً اشتباه نیست که تصویب اخیر SEC از ETF های بیت کوین نقطه ای را به عنوان آغاز یک بازار صعودی دیگر در نظر بگیریم.

Source link