ایتون 5PX G2 را راه اندازی کرد، یک UPS متصل برای مکان های لبه

غول توزیع برق Eaton یک سیستم UPS جدید را برای بازار آمریکای شمالی راه اندازی کرده است.

نسل دوم 5PX نسبت به نسل قبلی خود زمان اجرای استاندارد را به میزان قابل توجهی افزایش داده و حفاظت از نوسانات افزایش یافته را ارائه می دهد.

همچنین ویژگی‌های اتصال اختیاری را معرفی می‌کند که به منظور ساده‌سازی تعمیر و نگهداری در محیط‌های IT توزیع شده یا لبه‌ای – مانند امکانات پزشکی، پردیس‌های دانشگاه، و دفاتر خرده‌فروشی طراحی شده است.

از راه دور و توزیع شده است

5PX G2 با توان 1 تا 3 کیلو ولت آمپر ارائه می شود و می توان از آن در رک مانت یا پیکربندی برج استفاده کرد. این دستگاه از چهار ماژول باتری خارجی پشتیبانی می کند.

طبق گفته ایتون، نسل دوم 5PX زمان اجرای استاندارد را در مدل های 1.5 و 2 کیلو ولت آمپر در مقایسه با نسخه اصلی حداقل 25 درصد افزایش می دهد.

این سیستم را می توان از راه دور با استفاده از کارت های شبکه اختیاری گیگابیتی مدیریت و نظارت کرد، دستگاه هایی که توسط Eaton طراحی شده اند تا اتصال صنعتی ایمن را از طریق SNMP و شبکه های عمومی فراهم کنند.

یکی دیگر از ویژگی های سازگار با امنیت، توانایی انجام ارتقاء سیستم عامل انبوه و در عین حال محافظت از تجهیزات متصل است.

5PX G2 از نرم افزار مدیریت انرژی هوشمند Eaton و سرویس نظارت از راه دور PredictPulse پشتیبانی می کند. هر دو اجزای مجموعه Brightlayer Data Centers هستند، مجموعه‌ای از برنامه‌های کاربردی که شامل نرم‌افزار مدیریت زیرساخت مرکز داده (DCIM) نیز می‌شود.

Rusty Scocia، مدیر خط تولید Eaton گفت: «از آنجایی که مشاغل در سراسر صنایع عملکردهای مهم فناوری اطلاعات را به یک مدل توزیع شده تغییر می دهند، محافظت در برابر خرابی در این محیط ها بیش از هر زمان دیگری حیاتی می شود.

«با آوردن قابلیت‌های متصل جدید به یو پی اس 5PX G2، ما به این کاربران راهی آسان برای محافظت از سرورها، سوئیچ‌ها، ذخیره‌سازی و سایر تجهیزات ضروری بدون نیاز به پشتیبانی IT در محل می‌دهیم. و با افزایش حفاظت از امنیت سایبری، کاربران از اینکه تجهیزات ضروری در برابر تهدیدات محافظت می‌شوند، آرامش بیشتری دارند.