اگر آماده اعتراض هستید ، تلفن شما نیز باید آماده باشد

تصویر
عکس پروفایل Markup Hacker Noon

@TheMarkupعلامت گذاری

سازمانی غیر انتفاعی که به روزنامه نگاری و محافظت از حریم خصوصی فناوری اطلاعات مبتنی بر داده اختصاص دارد.

قدم های ساده ای که باید قبل از برخورد به خیابان ها برداشت

پس از اینکه یک افسر پلیس مینیاپولیس ، جورج فلوید سیاه پوستان مینه سوتایی را در حالی که در بازداشت پلیس بود ، کشت ، اعتراضات گسترده در سراسر ایالات متحده آغاز شده است.

یک نکته ای که تظاهرکنندگان باید قبل از شروع کار از آن آگاه باشند این است که تلفن های همراه آنها ممکن است آنها را تحت مراقبت های قانونی توسط مجریان قانون قرار دهند. اگر تلفن همراه شما روشن و فاقد امنیت است ، نه تنها می توان مکان شما را ردیابی کرد ، بلکه پیام های شما و محتوای تلفن شما نیز ممکن است توسط پلیس بازیابی شود ، در صورتی که تلفن شما را تحت حضانت قرار دهد یا بعداً با حکم یا استیضاح احضار شود.

در حالی که برخی از راهنماها توصیه می کنند یک تلفن جداگانه “مشعل” بخرید یا تلفن خود را کاملاً در خانه بگذارید ، برخی از این توصیه ها با هم اختلاف دارند و موانعی وجود دارد. هرکسی توانایی خرید یک تلفن جداگانه فقط برای اعتراض ندارد ، به خصوص در یکی از بزرگترین رکودهای اقتصادی که از زمان رکود بزرگ دیده شده است.

و اگرچه پشت گوش گذاشتن به معنای این است که داده هایی که در آن نگهداری می شود و از طریق آنها انتقال داده می شود از بی خطرترین اطلاعات موجود در اینترنت است ، اما این به معنای قطع دسترسی به منابع مهم است. هماهنگی با افراد در بخشهای دیگر اعتراض بسیار دشوارتر می شود ، …