اکنون در Yoast SEO 21.0 موجود است • Yoast

با کار دستی ایجاد عناوین بهینه شده برای سئو و توضیحات متا خداحافظی کنید! ما خوشحالیم که یک پیشرفت مبتنی بر هوش مصنوعی در Yoast SEO 21.0 معرفی می کنیم که نحوه بهینه سازی محتوای شما را تغییر می دهد. ما از قدرت هوش مصنوعی مولد استفاده کرده ایم تا با کلیک یک دکمه، عنوان و توضیحات متا را به شما ارائه دهیم. در جدیدترین نسخه ما غوطه ور شوید و مزایای بهینه سازی یکپارچه سئو را تجربه کنید، به شما زمان بیشتری برای تولید محتوای با کیفیت و زمان کمتری برای نگرانی در مورد جزئیات سئو می دهد.

سئوی ساده شده

ما این به‌روزرسانی Yoast SEO را طراحی کرده‌ایم تا زحمت تلاش‌های بهینه‌سازی SEO شما را از بین ببریم. همه ما می دانیم که ایجاد عناوین و توضیحات مناسب سئو می تواند پیچیده باشد، اغلب وقت شما را صرف می کند و نیاز به درک بهترین شیوه های سئو دارد. دیگر نه. با جدیدترین نسخه Yoast SEO Premium، پتانسیل هوش مصنوعی را باز کنید. اکنون می توانید عناوین و توضیحات متا را تنها با یک کلیک ایجاد کنید!

اکنون به صورت بتا در Yoast SEO Premium در دسترس است

ویژگی جدید هوش مصنوعی اکنون به صورت یک در دسترس است بتا در Yoast SEO Premium. با تنظیم دقیق API، ممکن است پیام‌های سیستمی را در این مرحله بتا ببینید. اینها مسائل بزرگی نیستند و مطمئناً تقصیر شما نیست. اگر پیغامی ظاهر شد، کافی است دوباره امتحان کنید! به این فکر کنید که در پشت صحنه نگاهی گذرا کنید، مانند اینکه شاهد باشید یک آشپز در آشپزخانه رستوران در حال کامل کردن غذای شماست. همه اینها بخشی از فرآیند است زیرا ما محصول را اصلاح و بهینه می کنیم. می توانید ویژگی هوش مصنوعی را در تنظیمات Yoast SEO فعال کنید.

ما دائماً برای بهبود ویژگی‌های هوش مصنوعی خود کار می‌کنیم، جایی که به نظرات شما نیاز داریم. ما برای بازخورد و ایده های شما ارزش قائلیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما هر بار به شما خدمات بهتری ارائه می دهند. ما درک می کنیم که جهان چقدر سریع حرکت می کند، به ویژه در زمینه هایی مانند LLM و هوش مصنوعی مولد. بنابراین، ما آماده ایم تا تغییرات و تغییرات متعددی را برای حفظ سرعت و حفظ کیفیت بالا انجام دهیم. با هم، بیایید این فصل جدید هیجان انگیز را کشف کنیم!

با هوش مصنوعی مولد

ویژگی جدید در Yoast SEO 21.0 از هوش مصنوعی مولد پیشرفته برای ایجاد عناوین جذاب، خلاقانه و بهینه شده برای SEO و توضیحات متا استفاده می کند. هوش مصنوعی ما با تکیه بر مدل‌های زبان بزرگ، الگوریتم‌های یادگیری ماشین و تغذیه با حجم وسیعی از داده‌ها، محتوای شما را درک می‌کند تا پیشنهادات بهینه را به شما ارائه دهد.

ایجاد عناوین سئو و توضیحات متا اکنون با Yoast SEO Premium آسان است

چرا از هوش مصنوعی برای سئو استفاده کنیم؟

سئو شامل تکنیک ها و استراتژی هایی برای رتبه بندی سایت شما در نتایج جستجو است. یکی از آنها داشتن عناوین خوب و جذاب و توضیحات متا مرتبط است که هم برای خوانندگان و هم برای موتورهای جستجو جذاب باشد.

اما چالش ها واقعی هستند. ساخت دستی این قطعات محتوا می تواند خسته کننده و وقت گیر باشد و ممکن است به درک پیشرفته ای از SEO نیاز داشته باشد. این جایی است که ویژگی جدید ما وارد می شود.

در اینجا نحوه سودمندی هوش مصنوعی در Yoast SEO Premium برای شما آورده شده است

  • باعث صرفه جویی در زمان می شود: وقتی تولید عناوین و توضیحات متا را خودکار می‌کنید، می‌توانید بیشتر روی ایجاد محتوای با کیفیت تمرکز کنید.
  • خلاقیت را تقویت می کند: به تحریک عناوین و توضیحات خلاق و جذاب کمک می کند و اطمینان می دهد که آنها توجه خواننده را در نتایج جستجو جلب می کنند.
  • CTR بهبود یافته: استفاده از هوش مصنوعی برای تلاش‌های سئو می‌تواند استراتژی بهینه‌سازی محتوای شما را متحول کند و به تعداد افرادی که به سایت شما کلیک می‌کنند کمک کند.
  • گردش کار یکپارچه: با ادغام وظایف مختلف – در این مورد، ایجاد محتوا و بهینه سازی SEO – در یک گردش کار یکپارچه، در زمان صرفه جویی می کنید، پیچیدگی را کاهش می دهید و بهره وری را افزایش می دهید. همچنین تضمین می کند که تمام کارهای شما در جهت یک هدف هماهنگ است و اثربخشی تلاش های شما را افزایش می دهد.

اجازه دهید شما را از طریق عملکرد راهنمایی کنیم تا نشان دهیم این ویژگی جدید چگونه به شما در انجام سئو کمک می کند.

چگونه کار می کند؟

ویژگی هوش مصنوعی در Yoast SEO 21.0 برای تمام محتوای شما کار می کند. در اینجا به این صورت است:

  • شروع کنید: قابلیت هوش مصنوعی را در تنظیمات Yoast SEO فعال کنید. دکمه «استفاده از هوش مصنوعی» را پیدا کنید. این را در پیش نمایش Google در نوار کناری Yoast SEO Premium یا با اسکرول کردن پست خود به پایین خواهید یافت. هنگامی که محتوای شما آماده شد، روی این دکمه کلیک کنید، و ویژگی هوش مصنوعی ما ظاهر می شود.
  • رضایت یکباره: ما ویژگی های هوش مصنوعی را در Yoast SEO با خدمات خارجی تقویت کرده ایم. برای استفاده از آنها به رضایت شما نیاز داریم. به خاطر داشته باشید که پس از رضایت شما برای استفاده از ویژگی هوش مصنوعی، داده‌های شما را منتقل می‌کنیم.
  • هوش مصنوعی در محل کار: از آن بخواهید عنوان یا توضیحات متا را ایجاد کند. الگوریتم های پیشرفته ما پس از کلیک روی دکمه، محتوای شما را تجزیه و تحلیل می کنند. سپس هوش مصنوعی از این برای ایجاد لیستی از عناوین جذاب و سئو دوستانه یا توضیحات متا استفاده می‌کند که با محتوای شما همسو هستند.
  • مشاهده پیشنهادات: پنج پیشنهاد منحصر به فرد برای عنوان و توضیحات متا خواهید دید. آنها را بررسی کنید تا ببینید کدام یک به محتوای شما مطابقت دارند. آنها در چارچوب یک نتیجه Google SERP هستند. بلافاصله می توانید ببینید که چگونه ممکن است در نتایج جستجو به نظر برسد.
  • را انتخاب کنید یا تازه کنید: عنوان یا توضیحات متا مورد علاقه خود را پیدا کنید؟ فوق العاده! آن را انتخاب کنید و روی دکمه «اعمال عنوان/متا توضیحات هوش مصنوعی» در کنار انتخاب کلیک کنید و به طور خودکار فیلدهای مربوطه را پر می کند. از دور اول پیشنهادات کاملا راضی نیستید؟ مشکلی نیست! روی دکمه «ایجاد بیشتر» کلیک کنید، پنج پیشنهاد جدید برای عناوین و توضیحات متا ظاهر خواهد شد.
  • نهایی کردن: عناوین تولید شده و توضیحات متا در سنگ تنظیم نشده اند. آنها را به دلخواه تغییر دهید.

به یاد داشته باشید، نیازی به تنظیمات نیست. همچنین هیچ هزینه اضافی مانند اعتبار هوش مصنوعی یا اشتراک اضافی برای شما ندارد – همه اینها در Yoast SEO Premium گنجانده شده است.

گوگل را در نظر داشته باشید

حتی زمانی که از ویژگی هوش مصنوعی ما برای ایجاد متا تگ های سئو استفاده می کنید، باید به خاطر داشته باشید که گوگل اغلب عناوین و توضیحات متا را بازنویسی می کند. این فرآیند بر اساس درک الگوریتم‌های آن‌ها از محتوای شما و آنچه آنها در نظر می‌گیرند برای کاربران بسیار مفید است.

این یعنی چی؟ سیستم‌های گوگل بهترین محتوا را با توجه به جست‌وجوی کاربر ارائه می‌کنند، به این معنی که گهگاه عناوین و توضیحات متا شما را تنظیم می‌کند. این واقعیت بر اهمیت همسویی محتوای درون صفحه شما با متا تگ ها تأکید می کند.

چیز دیگری که باید در نظر داشت

در حالی که هوش مصنوعی مولد ما ابزار قدرتمندی است که برای ارائه عناوین و توضیحات متا با کیفیت بالا و سازگار با سئو طراحی شده است، می‌خواهیم به شما یادآوری کنیم که جایگزین لمس انسان نمی‌شود. این فناوری با یادگیری از داده‌های شما، انتخاب‌های باورنکردنی را ارائه می‌کند، اما ممکن است تا حدی زمینه، نام تجاری یا لحن صدایی که محتوای شما نیاز دارد را درک کند.

پیشنهادات ایجاد شده توسط ویژگی هوش مصنوعی ما، پایه محکمی برای داده های SEO شما فراهم می کند و در زمان و تلاش شما صرفه جویی می کند. با این حال، بازبینی این پیشنهادات برای اطمینان از همسویی با صدای برند شما و زمینه محتوای شما و صحت واقعی آنها همچنان مهم است. ما یک پست وبلاگ داریم که نحوه ارزیابی عناوین تولید شده و توضیحات متا را توضیح می دهد.

قدرت هوش مصنوعی مولد در سئو بسیار زیاد است و مزایای صرفه جویی در زمان و کارایی را ارائه می دهد. با این حال، این فناوری باید مکمل هوش انسان باشد، نه جایگزین آن. ما اطمینان حاصل کردیم که Yoast SEO 21.0 به شما اجازه می دهد و شما را تشویق می کند تا خروجی هوش مصنوعی را بررسی، اصلاح و تنظیم کنید.

در این فرآیند شرکت کنید، از این ابزار برای بهبود گردش کار خود استفاده کنید و به یاد داشته باشید – جادو واقعاً زمانی اتفاق می‌افتد که خلاقیت انسان و هوش مصنوعی پیشرفته با هم کار کنند!

اکنون Yoast SEO 21.0 را دریافت کنید

ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا شما وارد شوید و از این ویژگی مفید در Yoast SEO Premium استفاده کنید. ما کاملاً معتقدیم که این پتانسیل برای بهبود کار سئوی شما و کارآمدتر کردن آن وجود دارد. این کمک می کند تا زمان ارزشمندی را برای انجام کاری که بهترین انجام می دهید آزاد کنید – ایجاد محتوای خارق العاده.

اگر از نسخه Premium افزونه SEO ما استفاده می کنید، به روز رسانی رایگان است. اگر مشترک Premium نیستید، همین امروز ارتقا دهید تا از این ویژگی و بسیاری از ویژگی های پیشرفته دیگر برای کمک به سئوی خود لذت ببرید.

ما در مورد این فصل جدید در ساده سازی و بهینه سازی کار سئوی شما هیجان زده ایم. مانند همیشه، ما آماده بازخورد و پیشنهادات در مورد Yoast SEO هستیم و مشتاقانه منتظر شنیدن تجربیات شما در مورد این ویژگی جدید هستیم.

آماده باشید تا از قدرت هوش مصنوعی برای تلاش های سئو خود استفاده کنید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  برداشت نویسندگان ما از 2021 | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل