اپراتور مرکز داده Temasek در نظر دارد IPO 1 میلیارد دلاری: بلومبرگ | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — ST Telemedia Global Data Centres، شرکتی که توسط شرکت سرمایه گذاری دولتی سنگاپور Temasek Holdings Pte حمایت می شود، در حال بررسی یک عرضه اولیه بالقوه است که می تواند بیش از 1 میلیارد دلار افزایش دهد.

به گفته مردم، اپراتور مرکز داده مستقر در سنگاپور با مشاوران بالقوه در مورد پیشنهادی که می تواند ارزش شرکت را بیش از 5 میلیارد دلار کند، گفتگو کرده است. افرادی که خواستند نامشان فاش نشود، گفتند که این اطلاعات به دلیل خصوصی بودن اطلاعات، سنگاپور و ایالات متحده را در میان مکان‌های احتمالی فهرست‌بندی در نظر می‌گیرد. آنها افزودند که در صورت تصمیم به ادامه، فروش سهام ممکن است به زودی در پایان سال جاری انجام شود.

به گفته مردم، مذاکرات در مراحل اولیه است و جزئیات عرضه اولیه سهام همچنان ممکن است تغییر کند. آنها گفتند که این شرکت همچنین می تواند برای مدت طولانی تری خصوصی بماند. یکی از نمایندگان Temasek از اظهار نظر خودداری کرد.

یکی از نمایندگان STT GDC در پاسخ به اخبار بلومبرگ گفت: «مانند بسیاری از مشاغل در اندازه و مقیاس خود، ما دائماً در حال بررسی همه گزینه‌ها برای بهینه‌سازی ساختار سرمایه خود هستیم، از جذب سرمایه‌گذاران استراتژیک و مالی، پیشنهادات اوراق قرضه و عرضه اولیه سهام». پرس و جو. ما به تمرکز بر گسترش کسب‌وکار خود و معرفی فناوری‌های جدید پایداری پیشرو در صنعت ادامه خواهیم داد و در زمان مناسب برنامه‌های سرمایه آتی خود را به‌روزرسانی خواهیم کرد.»

مطالب پیشنهادی  قطر برای آینده ای پایدارتر قدم برمی دارد | دانش مرکز داده

براساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط بلومبرگ، اوراق قرضه STT GDC که سررسید ژوئیه ۲۰۲۸ قرار دارند، پس از گزارش بلومبرگ نیوز افزایش یافت و به بالاترین سطح از سپتامبر رسید.

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط بلومبرگ، اگر STT GDC به فهرست‌بندی در سنگاپور ادامه دهد، این عرضه به بازار عرضه اولیه سهام این کشور رونق می‌دهد، بازاری که در سال گذشته تنها 354 میلیون دلار فروش سهام برای اولین بار را داشت که از 1.06 میلیارد دلار در سال 2021 کمتر است. . آخرین باری که یک شرکت بیش از یک میلیارد دلار از طریق عرضه اولیه سهام در ایالت شهر به دست آورد، در سال 2017 بود که Netlink NBN Trust 1.7 میلیارد دلار جذب کرد.

داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط بلومبرگ نشان می‌دهد، از سوی دیگر، عرضه اولیه سهام STT GDC در ایالات متحده که بیش از یک میلیارد دلار جمع‌آوری می‌کند، بزرگترین فروش سهام برای اولین بار توسط یک شرکت مستقر در سنگاپور خواهد بود. غول اینترنتی Sea Ltd. با 989 میلیون دلار عرضه اولیه سهام آمریکا در سال 2017 رکورددار است.

STT GDC یکی از بزرگترین اپراتورهای مرکز داده آسیا است که بیش از 170 مرکز را در سنگاپور، هند، چین، تایلند، کره جنوبی، اندونزی، ژاپن، فیلیپین و بریتانیا مدیریت می کند. تمسک مالکیت کامل Singapore Technologies Telemedia Pte، والدین STT GDC را دارد.

طبق بیانیه مطبوعاتی این هفته، Macquarie Asset Management 40 درصد از سهام واحد اروپایی Virtus Data Centers STT GDC را به مبلغی نامشخص خریداری کرد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور