اپراتورهای مرکز داده APAC گروه جدیدی را برای بیان علایق مشترک تشکیل می دهند | دانش مرکز داده

هشت اپراتور مرکز داده جهانی با هم متحد شدند تا اولین انجمن تجاری در نوع خود را در آسیا و اقیانوسیه تشکیل دهند تا از سیاست ها و مقرراتی حمایت کنند که از رشد پایدار صنعت مرکز داده در منطقه حمایت می کند.

انجمن مرکز داده آسیا و اقیانوسیه (APDCA) امروز راه اندازی شد تا منافع جمعی اپراتورهای مرکز داده، تامین کنندگان و سایر ذینفعان را نمایندگی کند. اعضای موسس APDCA عبارتند از AirTrunk، Digital Realty، Equinix، Global Switch، NTT Global Data Centers، Princeton Digital Group، ST Telemedia Global Data Centres و Vantage Data Centers. طبق گفته Synergy، این شرکت ها 40 درصد از بازار APAC (به استثنای سرزمین اصلی چین) را تشکیل می دهند.

جرمی دویچ گفت: «از آنجایی که اقتصادهای منطقه تقاضا برای خدمات دیجیتال را از طریق پذیرش 5G، هوش مصنوعی مولد، اینترنت اشیا و رایانش ابری تسریع می‌کنند، چشم‌انداز روشن و همسو برای نقش زیرساخت‌های دیجیتال و مراکز داده هرگز مهمتر از این نبوده است.» رئیس موقت APDCA

آسیا در مرکز رشد مرکز داده

بر اساس تحقیقات ساختار، بازار هم‌مکانی مرکز داده APAC از 10233 مگاوات ظرفیت حیاتی فناوری اطلاعات در سال گذشته پشتیبانی می‌کند که تقریباً 40 درصد از کل بازار جهانی را تشکیل می‌دهد. پیش بینی می شود تا سال 2028 به 19069 مگاوات برسد (حدود 1700 مگاوات ظرفیت حیاتی فناوری اطلاعات به طور متوسط ​​در سال اضافه می شود). رشد 13.3% CAGR طی پنج سال آینده پیش بینی می شود.

آسیا در حال حاضر در مرکز رشد گسترده تجارت مراکز داده قرار دارد، به ویژه با افزایش تقاضا برای خدمات داده مدیریت شده.

سرمایه گذاری در مرکز داده در یک جامعه باعث ارتقاء زیرساخت های عمومی محلی و “جاذبه شغل” می شود و نیروی کار ماهر ICT را جذب می کند.

دویچ گفت: «APDCA با تعهد به حمایت از منافع اعضا، صنعت و مردم، مشاغل و جوامعی که به آنها خدمت می کنیم، نماینده این صنعت ضروری در منطقه خواهد بود.

APDCA توسط هیئت مدیره ای به نام اعضای موسس اداره خواهد شد. هیئت مدیره به زودی برای انتخاب رئیس و تعیین دستور کار انجمن تشکیل جلسه می دهد.

پیوندهای اروپایی

APDCA، یک سازمان خواهر انجمن مرکز داده اروپا، با همتایان اروپایی خود در مورد مسائل و چالش های مشترک کار خواهد کرد.

“ما با علاقه توسعه APDCA را تماشا کرده‌ایم. اگرچه انجمن‌های ما در محیط‌های نظارتی و سیاسی مختلف فعالیت می‌کنند، بسیاری از مسائل ما ماهیت جهانی دارند: ساخت مرکز داده‌های آینده، برآورده کردن اهداف پایداری آرمانی، و نشان‌دهنده اهمیت یک برنامه زیرساخت دیجیتال قوی برای شهروندان و دولت‌ها در سراسر جهان. EUDCA مشتاق هماهنگی و همکاری با APDCA است.”

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور