اولین L2 سازگار با EVM برای Solana که قرار است در سال 2024 راه اندازی شود، Solana VM بیش از 1,000,000 دلار جمع آوری کرد

** لندن، بریتانیا، 10 ژوئن 2024، Chainwire/–**Solana VM— اولین L2 سازگار با EVM در جهان برای Solana، بیش از 1 میلیون دلار برای رهبری DeFi در Solana جمع آوری کرده است.

پیش فروش به کاربران این امکان را می دهد تا قبل از اینکه توکن رسمی برای تجارت عمومی باز شود، در $SVM، توکن بومی سولانا VM سرمایه گذاری کنند.

سولانا وی ام بیش از 1 میلیون دلار برای راه اندازی اولین L2 سازگار با EVM برای Solana جمع آوری کرد. این تیم 15 درصد از کل عرضه توکن را برای پیش فروش اختصاص داده است و این فرصتی موقت برای علاقه مندان به سولانا وی ام پروژه

هدف آن این است که شکاف بین بلاک چین سولانا و اتریوم dApps را پر کند، که به برنامه های 68 میلیارد دلاری TVL اجازه می دهد تا بر روی Solana بسازند.

$SVM پیش فروش زنده است: https://solanavm.xyz/?ref=svm:VbBthooI

طبق نقشه راه خود، تیم قصد دارد موارد زیر را در سه ماهه سوم اجرا کند:

  • راه اندازی عمومی
  • رویداد تولید توکن
  • فهرست در CEX&DEX
  • پیاده سازی dApp های کلیدی سازگار با EVM در محیط Solana VM.

این پیش فروش چند مرحله ای، SVM دلار را با قیمت های فزاینده ای که توسط تیم تعیین می شود، ارائه می دهد، و راه اندازی توکن برای معاملات عمومی برای سه ماهه سوم برنامه ریزی شده است.

Solana VM چیست؟

سولانا وی ام – اولین L2 سازگار با EVM برای Solana – دروازه ای به یک محیط کاملاً سازگار اتریوم در بلاک چین Solana است. Solana VM به کاربران این امکان را می دهد که از پتانسیل استفاده کنند…

Source link