انطباق با هوش مصنوعی: توسعه دهندگان چگونه می توانند آینده شغلی خود را اثبات کنند

آیا Rust قرار است جایگزین پایتون شود؟ آیا باید با کلاسیک هایی مانند C++ زحمت بکشید؟ و آیا جاوا اسکریپت همچنان بر توسعه وب حاکم است؟

بحث در مورد شایستگی زبان های برنامه نویسی چیز جدیدی نیست، با این حال یک موضوع جدید به سرعت در میان توسعه دهندگان با تمام سطوح تجربه و توانایی در حال ظهور است: آیا توسعه دهندگان هنوز باید بدانند چگونه در عصر هوش مصنوعی کدنویسی کنند؟ و آیا تجربه کدنویسی در چه زمانی اهمیت دارد دنبال کار می گردید در منطقه؟

از یک طرف شما رهبران فناوری مانند جنسن هوانگ، مدیر عامل NVIDIA را دارید که گفته است نسل‌های آینده نیازی به دانستن نحوه کدنویسی از ابتدا نخواهند داشت.

او در اجلاس جهانی دولت در دبی گفت: “وظیفه ما ایجاد فناوری محاسباتی است که هیچ کس مجبور به برنامه نویسی نباشد، و زبان برنامه نویسی انسان باشد، اکنون همه در جهان یک برنامه نویس هستند.” “برای اولین بار می توانید تصور کنید که همه افراد شرکت شما یک فناور هستند.”

با این حال، در گوشه کدنویسی، رشمی گاف مایکروسافت را دارید که اخیراً هوش مصنوعی را با یک «کپیلوت» در طول یک وبینار که توسط موسسه کد. او گفت: «این یک خلبان نیست. “این هنوز به تایید انسانی نیاز دارد.”

3 نقش توسعه دهنده که در حال حاضر استخدام می شوند

آینده کدنویسی

بنابراین این واقعاً برای کسانی که در حال حاضر در این زمینه کار می کنند و کسانی که امیدوارند …

Source link