اندازه گیری و انتساب در سال 2021 مهم است: داغترین روند تبلیغات CTV در بازار

عکس پروفایل Nick Platonenko Hacker Noon

طی چند سال گذشته میزان بازدید CTV / OTT بسیار بالا رفته است. از Q3 2020 ، خدمات پخش 72٪ از کاربران اینترنت آمریكا را جذب كرده است (حدود 215 میلیون نفر) و در سال 2021 ، میزان هزینه تبلیغات در كانال های CTV به 11.36 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت. این حقایق باعث می شود بازار تبلیغات CTV ، با استفاده از حروف بزرگ ، جذابیتی مقاومت ناپذیر برای ناشران و تبلیغ کنندگان باشد.

امروزه تلویزیون دیجیتال قادر به اجرای برنامه های برنامه ای است که به تبلیغات هدفمند در CTV / OTT تبدیل می شود. در نتیجه ، بازاریابان اکنون به دنبال مسئله محاسبات دقیق در این فضا هستند. برای انجام مبارزات تبلیغاتی کارآمد ، از جمله موارد دیگر ، فعالان بازار به گزارش ها و تجزیه و تحلیل های داده محور نیاز دارند تا بتوانند نتایج را تخمین زده و در برنامه ریزی استراتژیک شرکت کنند. ما ، در VlogBox ، در تلاش هستیم تا راه حل های CTV را با تمام ابزارهای تجزیه و تحلیل لازم برای نتایج بازاریابی بالاتر تقویت کنیم و امیدواریم که به زودی اولین تصویب ها را معرفی کنیم. بنابراین بیایید جنبه های اصلی را مرور کنیم.

همه چیز با YouTube در صفحه های بزرگ CTV / OTT شروع شد

یوتیوب و نتفلیکس با داشتن سهام پررنگ بازار 20 و 34 درصد بر این اساس در جدول اکوسیستم Advanced TV موقعیت های قطبی را بدست آورده اند و با تحقیق Nielsen آنها را به عنوان پربیننده ترین سیستم عامل های ویدیویی آنلاین در ایالات متحده از Q2 2020 تبدیل کرده است.

مطالب پیشنهادی  چگونه هوش مصنوعی در حال بهبود صنعت تناسب اندام است

طبق یک …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور