امنیت INE به CISO ها امکان می دهد از پشتیبانی هیئت مدیره ایمن برای آموزش امنیت سایبری محافظت کنند

CARY، ایالات متحده، 28 مه 2024/CyberNewsWire/–اگر یک موضوع واحد در حال حاضر در میان افسران ارشد امنیت اطلاعات (CISO) در جریان است، این سوال این است که چگونه می‌توان سهامداران را با پروتکل‌های آموزشی قوی‌تر امنیت سایبری همراه کرد.

نکات کلیدی در مورد اینکه چرا باید آموزش امنیت سایبری را به متخصصان فناوری اطلاعات خود ارائه دهید، وجود دارد، مانند افزایش هشداردهنده حملات سایبری (با توجه به گزارش نقض داده های سال 2023 مرکز تحقیقات سرقت هویت، افزایش 72 درصدی نسبت به بالاترین رکورد در سال 2021). ، یا تکامل سریع در فناوری، ایجاد یک بازی دائمی از رسیدن به عقب.

اما مسئله این نیست که “اگر” سازمانی هدف قرار گیرد، بلکه “چه زمانی” است. سازمان های CISO به طور فزاینده ای مضطرب هستند زیرا در حالی که متوجه می شوند که تبر هنگام رخ دادن رخنه اجتناب ناپذیر بر سر آنها خواهد افتاد، تضمین حمایت هیئت مدیره برای سرمایه گذاری سنگین در اقدامات پیشگیرانه، مانند آموزش، در دنیایی که به ازای هر دلار خرج شده درآمد طلب می شود، چالش برانگیز است.

دارا وارن، مدیر عامل INE Security، ارائه‌دهنده گواهینامه و آموزش امنیت سایبری جهانی، می‌گوید: «مسیر تضمین خرید اتاق هیئت مدیره پیچیده‌تر از داشتن آمار و مطالعات صحیح روی کاغذ است.

برای پر کردن شکاف بین CISO و سهامداران، CISO ها باید یک …

Source link