امنیت سایبری جسمی: ​​روشهای پیشرفته | هکر ظهر

عکس پروفایل نویسنده

@واسیلی ایوانفواسیلی ایوانف

بنیانگذار و مدیر عامل یک شرکت KeepSolid ، شرکتی که راه حل های مدرن امنیتی و بهره وری می سازد

در طول چند دهه گذشته ، با افزایش زندگی ما به اینترنت ، بیشتر کاربران وب با فرایندهای امنیتی آنلاین آشنا شده اند – و از نقض امنیت مجازی ترسیده اند. داستان های واقعی داده های شخصی سرقت شده (مانند نقض داده های ماریوت که 500 میلیون مشتری را تحت تأثیر قرار داده است) و داستان های احتیاط آمیز در فیلم ها و تلویزیون ، به ایجاد تصویر هکر قدرتمندی کمک کرده است که می تواند به محافظت از حساب های آنلاین بپردازد. .

خوشبختانه اقدامات امنیتی متعددی وجود دارد که می تواند به طور م blockثر هکرها را مسدود کند. هر کاربر اینترنت به طیف وسیعی از ابزارهای محافظتی دسترسی دارد ، از نرم افزارهای ضد ویروس سنتی یا فایروال ها گرفته تا راه حل های پیچیده تر ، مانند شبکه های خصوصی مجازی (یا “VPN ها”) ، رمزگذاری انتها به انتها یا ترکیبی از این محافظت ها.

با این حال ، اگرچه این اقدامات امنیتی می تواند شما را در برابر حملاتی که از طریق یک شبکه آنلاین رخ می دهد ، محافظت کند ، اما دستگاه فیزیکی شما هنوز آسیب پذیر است. و با دسترسی بیشتر کاربران وب به اینترنت از طریق دستگاه های تلفن همراه ، خطر سرقت دستگاه شما – و دسترسی به داده های شما از طریق تلفن شما – نیز در حال افزایش است.

جدیدترین فن آوری های پیشرفته …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  تجسم آسان داده با AutoViz [Maybe Just a Quick One]