اقدامات GitHub برای ایجاد ثبات در شما

عکس پروفایل الیزابت لوووا هکر ظهر

توسعه مدرن به قدری پیچیده است که به خاطر سپردن همه چیز به خصوص اقدامات مختلف برای نوشتن کد ، امری غیرممکن است. این جایی است که پرزها به کمک می آیند. آنها به حفظ استانداردهای خاص در پروژه کمک می کنند و پایه کد را مرتب نگه می دارند.

ما در Evrone پروژه هایی را به زبانهای برنامه نویسی مختلف از جمله Ruby ، ​​Go ، Rust ، Python ، Elixir و … توسعه می دهیم و لنت های مختلفی را به هر پروژه متصل می کنیم. برای اطمینان از اینکه کد ما از تمام استانداردهای کیفیت برخوردار است ، برای همه تعهداتی که به GitHub ارسال می شود ، پرزهای پرتویی را با استفاده از خدمات CI اجرا می کنیم.

Reviewdog

برای ما بسیار مهم است که نتیجه کار پرزها همیشه در GitHub قابل مشاهده باشد ، به عنوان مثال ، در قالب نظرات برای درخواست ها. برای انجام این کار ، ما از reviewdog استفاده می کنیم که بررسی کد را به صورت خودکار انجام می دهد و یکپارچه سازی بدون درز هر خط با GitHub را فراهم می کند. در اینجا دلیل خوب بودن reviewdog آمده است:

  1. این در Go نوشته شده است و می تواند به یک فایل باینری وارد شود و به هر پروژه ای فارغ از زبان برنامه نویسی متصل شود.
  2. این می تواند با هر پرتویی کار کند ، شما فقط باید نتیجه linter را به ورودی reviewdog هدایت کنید و قالب خروجی linter را تعریف کنید ، به عنوان مثال ،
    $ dotenv-linter | reviewdog -efm="%f:%l %m

  3. تعداد زیادی پرز خارج از جعبه را پشتیبانی می کند ، مانند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  مالیات NFT برای Dummies: همه چیزهایی که برای شروع باید بدانید