افزونه WP Rocket WordPress اکنون متریک LCP Core Web Vitals را بهینه می کند

WP Rocket، افزونه عملکرد سرعت صفحه وردپرس، به تازگی از انتشار نسخه جدیدی خبر داد که به ناشران کمک می کند تا برای بزرگترین رنگ محتوایی (LCP)، یک معیار مهم Core Web Vitals، بهینه سازی کنند.

رنگ با محتوای بزرگ (LCP)

LCP یک معیار سرعت صفحه است که برای نشان دادن سرعتی که کاربر برای درک بارگذاری و خواندن صفحه برای تعامل با آن لازم است، طراحی شده است. این معیار زمان بارگیری کامل عناصر محتوای اصلی را اندازه می‌گیرد. این نشان می دهد که چگونه یک صفحه وب قابل استفاده است. هرچه LCP سریعتر باشد، تجربه کاربری بهتری خواهد داشت.

WP Rocket 3.16

WP Rocket یک افزونه کش است که به سایت کمک می کند تا سریعتر کار کند. روشی که کش کردن صفحه به طور کلی کار می کند این است که وب سایت صفحات وب و منابعی را که اغلب به آنها دسترسی دارند ذخیره می کند، به طوری که وقتی شخصی از صفحه بازدید می کند، وب سایت مجبور نیست داده ها را از پایگاه داده واکشی کند، که زمان می برد، اما در عوض به صفحه وب از طریق وب سایت ارائه می شود. حافظه پنهان این بسیار مهم است زمانی که یک وب سایت بازدیدکنندگان سایت زیادی داشته باشد زیرا می تواند از منابع سرور زیادی برای واکشی و ساختن یک وب سایت یکسان برای هر بازدید کننده بارها و بارها استفاده کند.

آخرین نسخه WP Rocket (3.16) اکنون شامل بهینه‌سازی خودکار LCP است، به این معنی که عناصر درون صفحه را از محتوای اصلی بهینه می‌کند تا ابتدا به آنها سرویس داده شود و در نتیجه امتیازات LCP را افزایش داده و تجربه کاربری بهتری ارائه دهد.

از آنجایی که خودکار است، واقعاً چیزی برای کمانچه زدن یا تنظیم دقیق وجود ندارد.

به گزارش WP Rocket:

  • بهینه سازی خودکار LCP: بزرگترین رنگ محتوایی را بهینه می کند، معیاری حیاتی برای سرعت وب سایت، و به طور خودکار امتیازات کلی PageSpeed ​​را افزایش می دهد.
  • مدیریت هوشمند تصاویر بالای صفحه: به طور خودکار تصاویر مهم در بالای صفحه را شناسایی و اولویت بندی می کند و بلافاصله آنها را بارگیری می کند تا تجربه کاربر و معیارهای عملکرد را بهبود بخشد.

همه عملکردهای جدید به طور یکپارچه در پس زمینه کار می کنند و نیازی به دخالت مستقیم کاربر ندارند. پس از نصب یا ارتقا به WP Rocket 3.16، این بهینه‌سازی‌ها به‌طور خودکار فعال می‌شوند، اگرچه گزینه‌های سفارشی‌سازی برای کسانی که کنترل دستی را ترجیح می‌دهند در دسترس باقی می‌مانند.

اطلاعیه رسمی را بخوانید:

WP Rocket 3.16: بهبود خودکار امتیاز LCP و PageSpeed

تصویر ویژه توسط Shutterstock/ICONMAN66

Source link