افزایش 231 درصدی حضور در رویدادهای مجازی لینکدین

لینکدین گزارش می دهد که حضور در رویدادهای زنده مجازی آن نسبت به سال گذشته 231 درصد افزایش یافته است. با تکیه بر این موفقیت، لینکدین رویدادهای زنده فقط صوتی را راه اندازی می کند.

افزایش حضور و غیاب با افزایش تعداد رویدادهای زنده مجازی در لینکدین مرتبط است، زیرا 150٪ رویدادهای بیشتری در سال به سال ایجاد شده است.

این تعداد احتمالاً با افزودن قابلیت ایجاد رویدادهای زنده فقط صوتی به لینکدین ادامه خواهد یافت.

رویدادهای زنده صوتی به شرکت کنندگان این امکان را می دهد که به جای اینکه فقط بخشی از مخاطب باشند، فعالانه در گفتگو شرکت کنند.

لینکدین در اطلاعیه ای اعلام کرد:

در این ماه، با راه‌اندازی یک تجربه رویدادهای تعاملی کاملاً جدید که به اعضای ما امکان می‌دهد فعالانه‌تر در گفتگو شرکت کنند، گام بزرگی به جلو برمی‌داریم و بر موفقیت پخش زنده لینکدین می‌سازیم.

حضور فعال در گفتگو در یک رویداد می تواند به شما کمک کند ارتباطات جدیدی ایجاد کنید، برند حرفه ای خود را تقویت کنید و الهام بخش همتایان خود باشید. در تجربه جدید ما، می‌توانید با بالا بردن دست و پیوستن به سخنرانان، «روی صحنه» در گفتگوی زنده شرکت کنید تا به هدایت و افزودن به بحث کمک کنید.

نمونه ای از رابط کاربری رویدادهای صوتی LinkedIn را در زیر ببینید:

لینکدین رویدادهای صوتیاسکرین شات از LinkedIn.com/Pulse، ژانویه 2022.

رویدادهای صوتی ابتدا به عنوان یک آزمایش بتا با چند هزار کاربر میزبان رویدادها در موضوعات و مضامین مختلف راه اندازی می شود.

در حالی که امکان میزبانی رویدادهای صوتی در طول دوره آزمایشی محدود خواهد بود، همه اعضای لینکدین این گزینه را دارند که هماهنگ شوند و شرکت کنند.

قابلیت هاستینگ در ماه های آینده به کاربران بیشتری گسترش خواهد یافت. لینکدین قصد دارد رویدادهای ویدئویی تعاملی را اواخر بهار امسال راه اندازی کند.

اطلاعات بیشتر درباره رویدادهای زنده مجازی LinkedIn

لینکدین در ماه می 2020 رویدادهای زنده مجازی را در پاسخ به بسیاری از رویدادهای حضوری که در زمان شروع همه‌گیری لغو شدند، راه‌اندازی کرد.

در طول سال 2020، لینکدین چندین به روز رسانی را ارائه کرد که برای تقویت حضور در رویدادهای زنده طراحی شده بودند.

به عنوان مثال، یک برگه “رویدادها” را در صفحات لینکدین معرفی کرد که رویدادهای مجازی و حضوری را که توسط یک شرکت میزبانی می شود فهرست می کند.

لینکدین همچنین کشف رویدادهای مجازی را بدون جست و جوی فعالانه برای آنها آسان کرده است.

اکنون، LinkedIn توصیه‌های رویدادهای شخصی‌شده را در برگه «شبکه من» و در ایمیل خلاصه رویدادهای هفتگی جدید برجسته می‌کند.

علاوه بر این، لینکدین به اطلاع رسانی رویدادهای مجازی از طریق اعلان ها کمک می کند.

هنگامی که یک شرکت رویدادی را در صفحه خود پست می کند، لینکدین به طور خودکار به دنبال کنندگانی که به احتمال زیاد در آن شرکت می کنند مطلع می کند.

مزایای میزبانی یک رویداد مجازی لینکدین

لینکدین به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که رویدادهای مجازی را میزبانی کنند و همچنین از رویدادهای خود سرنخ جمع‌آوری کنند.

این به شرکت‌ها اجازه می‌دهد بدون استرس اضافی روی بودجه خود وارد رویدادهای مجازی شوند.

شرکت‌ها این گزینه را دارند که در صورت تمایل، با تبلیغ رویدادهای مجازی با تبلیغات لینکدین، پول خود را در آن سرمایه گذاری کنند.

اگر سرنخ هایی که به طور بالقوه می توانید از میزبانی یک رویداد مجازی لینکدین به دست آورید برای شرکت شما ارزشمند است، این می تواند یک راه مقرون به صرفه برای رشد لیست شما باشد.

انتظار داشته باشید امسال بیشتر درباره رویدادهای مجازی LinkedIn بشنوید زیرا این شرکت برای تعامل بیشتر آنها تلاش می کند.

منبع: LinkedIn Pulse


تصویر ویژه: اسکرین شات از LinkedIn.com/Pulse، ژانویه 2022.