اعمال نظارت طبیعی برای یادگیری و تولید زبان: قدردانی

سپاسگزاریها

مانند همه مسافران بزرگ، من بیش از آنچه به یاد می‌آورم دیده‌ام و بیشتر از آنچه دیده‌ام به یاد دارم.

– بنجامین دیزرائیلی

Ph.D. سفر یک ماجراجویی آمیخته با چالش های دلهره آور، سردرگمی های پیش بینی نشده و لذت های آنی است. بسیاری از مردم مرا از طریق چالش‌ها راهنمایی کرده‌اند، سردرگمی‌ام را روشن کرده‌اند، و خوشحالی‌ام را به اشتراک گذاشته‌اند. من از کمک آنها در طول سفر بی نهایت سپاسگزارم.

ابتدا، می‌خواهم از مشاورم کوین گیمپل برای بینش فنی و فلسفه تحقیق در این سال‌ها تشکر کنم. او همیشه در مورد هر کاری که ما روی آن کار می کردیم آگاه بود، در مورد هر کلمه ای که روی کاغذ می نوشتیم دقیق بود و در مورد اشتباهات من صبور بود. کار در این پایان نامه بدون تأثیر مثبت و پایدار او امکان پذیر نخواهد بود.

از بقیه اعضای کمیته پایان نامه ام: کارن لیوسکو، سام وایزمن و لوک زتلمویر که سخاوتمندانه در وقت و بینش خود بودند تشکر می کنم. من همچنین از کارل استراتوس برای راهنمایی هایش تشکر می کنم.

از دانش‌آموزانم در مؤسسه فناوری تویوتا در شیکاگو و دانشگاه شیکاگو، به‌ویژه کینگ‌مینگ تانگ برای مکالمات فنی (و غیر فنی)، بومنگ ژو برای فعالیت‌های سرگرم‌کننده در آخر هفته‌ها، و زوی چو برای دوچرخه‌سواری در کنار دریاچه شیکاگو تشکر می‌کنم. . از همکاران و مربیان همکارم نیز سپاسگزارم…

Source link