اعترافات یک فریلنسر: 5 اشتباهی که تکرار نمی کنم

همانطور که 4-0 بزرگ را زدم و برای بازگشت به دنیای مستقل آماده می‌شوم، نمی‌توانم جلوی خود را بخندم. اوه، شور و شوق! ساده لوحی! جسارت محض این که فکر کنم می توانم همه کارها را انجام دهم! اما همانطور که می گویند، با افزایش سن خرد می آید – یا در مورد من، مجموعه ای خنده دار از داستان های “چه نباید کرد”.

بنابراین، یک قهوه (یا چیز قوی تر) بنوشید و بگذارید پنج اشتباه اصلی را که این فریلنسر قدیمی تکرار نمی کند و به تور بازگشت پیروزمندانه من شکل می دهد را به شما بگویم. به اشتراک گذاشته شده با 7 سخنرانی TED که به شما انگیزه می دهد تا یک فریلنسر بهتر باشید.

شکست های فریلنسینگ که مرا باهوش تر کرد

سندرم «بله مرد»: زمانی که شور و شوق از تخصص پیشی بگیرد

این را تصور کنید: یک فریلنسر با چشم روشن (واقعاً مال شما) که مانند یک سنجاب کافئین دار به اطراف می پرد و فریاد می زند “بله، من می توانم!” به هر درخواستی که سر راهم قرار گرفت داشبورد بسازید؟ مطمئن! یک اسکریپت پایتون بنویسید؟ کاملا! تجزیه و تحلیل خود را حسابرسی کنید چرا که نه!

هشدار اسپویلر: همیشه ختم خوبی نداشت آن زمان بود که با اطمینان پذیرفتم که یک خط لوله «ساده» مبتنی بر پایتون با رابط‌های برنامه‌نویسی برنامه‌نویسی برنامه‌نویسی برای یک کلاینت ایجاد کنم، اما سه روز بعد خودم را در محاصره قهوه‌های ارزان قیمت Lidl، زیر سوال بردن انتخاب‌های زندگی‌ام و گوگل (بدون استفاده از ربات‌های چت) دیدم. در آن زمان) “چگونه به مشتری توضیح دهیم که درخواست آنها سخت است.”

درس آموخته شده: جایگاه خود را مشخص کنید، خودتان را بشناسید…

Source link