اشکال جستجوی Google با نمایه سازی در چند ساعت گذشته

به نظر می‌رسد که گوگل در چند ساعت گذشته محتوای جدیدی را در بین ناشران بزرگ و کوچک‌تر فهرست‌بندی نکرده است. به نظر می‌رسید که این مشکل در حدود ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرقی شروع شده باشد، زمانی که جستجوی Google بیشتر محتوای جدیدی را که سازندگان محتوا در وب‌سایت‌های خود منتشر می‌کردند نشان نمی‌داد.

چه چیزی را می بینیم. سایت‌هایی به بزرگی AP News، CNN، Wall Street Journal، NY Times، Fox News، CNBC و حتی سایت‌های کوچکی مانند میزگرد موتورهای جستجو، همگی مشکلاتی را در مورد عدم نمایش محتوای جدید در نتایج جستجوی Google مشاهده می‌کنند.

این می‌تواند یک اشکال جستجوی Google با نمایه‌سازی یا سرویس‌دهی یا شاید مشکلی در رندر کردن رابط جستجوی Google باشد.

در اینجا چند نمونه از نتایج جستجوی Google فیلتر شده برای نمایش محتوای منتشر شده در یک ساعت گذشته از برخی از این انتشارات که ده ها داستان در ساعت منتشر می کنند، آورده شده است. می‌توانید ببینید که برخی از سایت‌ها هیچ صفحه‌ای برای محتوای منتشر شده در یک ساعت گذشته در آنها نشان داده نشده‌اند، برخی دارای یک صفحه، برخی دیگر سه صفحه و غیره دارند:

اشکال جستجوی Google با نمایه سازی در چند ساعت گذشته
فهرست نای تایمز گوگلفهرست نای تایمز گوگل
فهرست Cnbc گوگلفهرست Cnbc گوگل

بررسی ابزارهای جستجوی گوگل بنابراین وقتی چند ساعت پیش پس از پرداختن به این موضوع در میزگرد موتورهای جستجو در حال رفع اشکال بودم، متوجه شدم داستانی که در این خبر منتشر کردم توسط گوگل ایندکس نشده است و هنوز چند ساعت بعد ایندکس نشده است. محتوای منتشر شده در این سایت معمولاً در عرض چند دقیقه توسط جستجوی Google نمایه می شود.

ابزار بازرسی URL کنسول جستجوی گوگل همچنان می گوید که URL ایندکس نشده است، ساعاتی بعد:

Gsc فهرست نشده 1718926302Gsc فهرست نشده 1718926302

وقتی عنوان داستان را جستجو می‌کنم، بر اساس محتوای منتشر شده اخیر فیلتر می‌کنم، یا حتی بر اساس URL داستان جستجو می‌کنم، جستجوی Google آن را برمی‌گرداند.

اسکرین شات باگ گوگلاسکرین شات باگ گوگل

هنوز خبری از گوگل نیست. من با گوگل تماس گرفتم اما هنوز پاسخی در مورد این موضوع نشنیده ام. گوگل هنوز به‌روزرسانی مشکلی را در داشبورد وضعیت جستجوی Google منتشر نکرده است – من گمان می‌کنم که در نهایت آنها را منتشر کنند.

هرزنامه مشکل را به روز کنید. آیا ممکن است به‌روزرسانی هرزنامه ژوئن 2024 جستجوی Google را شکسته باشد؟ گفتنش سخت است و البته فقط حدس و گمان است. اما می دانیم که با آخرین به روز رسانی اصلی، الیزابت تاکر از گوگل گفت که هدف اصلی آنها اطمینان از اینکه به روز رسانی الگوریتم گوگل را خراب نمی کند، گفت. همچنین می دانیم که گاهی اوقات آزمایش های گوگل باعث بروز مشکلاتی در جستجوی گوگل می شود.

دیگران مشکل دارند من این خبر را در رسانه های اجتماعی از جمله X منتشر کردم و اکنون افراد زیادی متوجه این موضوع شده اند. فقط روی پست من در X کلیک کنید و تعداد زیادی از پاسخ ها و نقل قول ها را خواهید دید:

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر محتوا تولید می‌کنید، مانند یک نشریه خبری، و متوجه کاهش ترافیک Google در چند ساعت گذشته شده‌اید – ممکن است به همین دلیل باشد.

امیدواریم گوگل آن را برطرف کند و با جزئیات بیشتر پاسخ دهد. گوگل به وضوح می‌خواهد اطمینان حاصل کند که جستجوگران می‌توانند محتوا، به‌ویژه محتوای جدید را که به دنبال آن هستند، بیابند. بنابراین من مطمئن هستم که گوگل این گزارش ها را جدی می گیرد.

گوگل از این گزارش ها آگاه است، اما هنوز با جزئیات پاسخی نداده است. ما این داستان را به محض شنیدن دوباره به روز خواهیم کرد.

Source link