اشتراک گذاری صفحه به اسنپ چت برای اپلیکیشن وب و آیفون می آید

اسنپ ​​چت، پلتفرم پیام‌رسانی چندرسانه‌ای که زمانی صرفاً به خاطر پیام‌های ناپدید شده‌اش شناخته می‌شد، با افزودن اشتراک‌گذاری صفحه نمایش، جهش مهم دیگری در ارائه‌های فناوری خود داشته است.

این شرکت ویژگی جدیدی را ارائه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد در طول تماس در نسخه وب پلتفرم خود، صفحه نمایش را به اشتراک بگذارند.

تا کنون، تمرکز اسنپ چت بر ارتباطات مبتنی بر تصویر و ویدئوهای کوتاه بوده است.

با اشتراک‌گذاری صفحه، به نظر می‌رسد این پلتفرم به دنبال گسترش کاربرد خود است و احتمالاً به بازاری که در حال حاضر اپلیکیشن‌هایی مانند زوم و تیم‌های مایکروسافت در آن تسلط دارند، توجه دارد.

اشتراک گذاری صفحه با اسنپ چت

اشتراک‌گذاری صفحه یکی از اصلی‌ترین ابزارهای ارتباط دیجیتال حرفه‌ای بوده است، اما اکنون برای برنامه‌های شخصی در پلتفرم‌های اجتماعی مانند اسنپ چت در دسترس است.

آیا اسنپ‌چت می‌تواند در بازاری که بازیکنان تثبیت‌شده‌تر جایگاه محکمی دارند، ضربه‌ای معنادار ایجاد کند؟

بیایید با گرفتن آن برای اجرای آزمایشی دریابیم.

چگونه صفحه نمایش خود را در اسنپ چت برای وب به اشتراک بگذارید

برای استفاده از ویژگی اشتراک‌گذاری صفحه نمایش جدید اسنپ چت، کاربران باید از طریق اپلیکیشن موبایل یا پورتال وب در web.snapchat.com وارد حساب اسنپ چت خود شوند.

اشتراک گذاری صفحه به اسنپ چت برای اپلیکیشن وب و آیفون می آیداسکرین شات از اسنپ چت، سپتامبر 2023

پس از ورود به سیستم، شروع یک تماس با یک دوست یا یک گروه مرحله بعدی است. سپس کاربران می توانند صفحه نمایش خود را با کلیک بر روی دکمه اشتراک گذاری در پایین صفحه در کنار کنترل های ویدئو و میکروفون به اشتراک بگذارند.

اشتراک گذاری صفحه به اسنپ چت برای اپلیکیشن وب و آیفون می آیداسکرین شات از اسنپ چت، سپتامبر 2023

شما می توانید از رایانه خود به اشتراک بگذارید و از تلفن خود مشاهده کنید، و امکان همکاری دیجیتالی یکپارچه تر را فراهم می کند.

اشتراک گذاری صفحه به اسنپ چت برای اپلیکیشن وب و آیفون می آیداسکرین شات از اسنپ چت، سپتامبر 2023

آخرین تحولات برای کاربران اسنپ چت

در حالی که این ویژگی لایه‌ای از عملکرد را به اسنپ‌چت اضافه می‌کند، پس از انتقاداتی که در مورد ربات چت هوش مصنوعی من که در اوایل امسال معرفی شد، کمی تردید در مورد کارایی آن در یک محیط حرفه‌ای قابل توجه است.

(متأسفانه، شما نمی توانید ویژگی جدید اشتراک گذاری صفحه نمایش را با چت ربات هوش مصنوعی من آزمایش کنید. من امتحان کردم.)

این ویژگی می‌تواند نحوه مشارکت کاربران عادی در همکاری دیجیتال را تغییر دهد، از دانش‌آموزانی که پروژه‌های گروهی را تکمیل می‌کنند تا خانواده‌هایی که برای رویدادهای آنلاین جمع می‌شوند.

همچنین به کسب و کارها و بازاریابان این امکان را می دهد که از اسنپ چت به روش های جدیدی برای دستیابی به مخاطبان هدف استفاده کنند.


تصویر ویژه: BongkarnGraphic/Shutterstock