اشتباهات هوش مصنوعی مانع پیشرفت نمی شوند

به گفته لیز رید، رئیس بخش جستجوی این شرکت، گوگل علیرغم مشکلات جاری و احتمالی، به توسعه ویژگی‌های هوش مصنوعی ادامه خواهد داد.

معنیش چیه. به گزارش CNBC، رید در هفته گذشته در یک جلسه همه جانبه گفت: وقتی صحبت از هوش مصنوعی در جستجو به میان می‌آید، گوگل به ریسک‌های متفکرانه، آزمایش گسترده و پاسخ سریع به هر مشکلی ادامه خواهد داد.

چرا ما اهمیت می دهیم. گوگل در حال تبدیل شدن از یک موتور جستجوی کلاسیک به یک موتور پاسخگویی است. این انتقال سریع یا آسان نخواهد بود. چیزهای زیادی وجود دارد که ما هنوز نمی دانیم که چگونه مرورهای هوش مصنوعی بر استراتژی ها و عملکرد جستجوی ما تأثیر می گذارد.

آنچه گوگل می گوید. در اینجا برخی از صحبت های رید در این جلسه آمده است:

  • مهم است که ما ویژگی‌ها را فقط به این دلیل که ممکن است گاه به گاه مشکلاتی وجود داشته باشد را متوقف نکنیم، اما بیشتر با یافتن مشکلات، آنها را برطرف می‌کنیم.
  • “من فکر نمی کنم ما باید از این موضوع دوری کنیم که نباید ریسک کنیم. ما باید آنها را متفکرانه در نظر بگیریم. ما باید با فوریت عمل کنیم. وقتی مشکلات جدیدی پیدا می‌کنیم، باید آزمایش‌های گسترده انجام دهیم، اما همیشه همه چیز را پیدا نمی‌کنیم و این فقط به این معنی است که ما پاسخ می‌دهیم.
  • «افراد در واقع الگوهایی را در مورد چگونگی ایجاد تعامل اجتماعی با ایجاد نمای کلی هوش مصنوعی جعلی ایجاد کردند، بنابراین این یک چیز اضافی است که ما به آن فکر می کنیم.
  • مهم نیست که چقدر تیم قرمز انجام می دهیم، باید بیشتر کار کنیم.
  • ما فقط باید کیفیت سایت یا صفحه را درک نکنیم، ما باید هر قسمت از یک صفحه را درک کنیم.
  • هر زمان که مشکلاتی را می بینید، می توانند کوچک باشند، می توانند بزرگ باشند. لطفا آنها را بایگانی کنید.»

مسائل هوش مصنوعی پاسخ‌های تولیدشده توسط هوش مصنوعی که در «نمایش‌های AI» تازه راه‌اندازی شده گوگل ظاهر شد، به دلیل ارائه پاسخ‌های خطرناک و اشتباه از جمله دویدن با قیچی، آشپزی با چسب، خوردن سنگ و نوشیدن ادرار مورد انتقاد قرار گرفتند.

  • گوگل گفت که برخی از اسکرین شات های AI Overview جعلی بوده اند در حالی که برخی دیگر به دلیل خالی بودن داده ها (معروف به شکاف اطلاعاتی) است. این شرکت گفت: «در کمتر از یک مورد از هر ۷ میلیون جستار منحصربه‌فرد که «نمایش‌های هوش مصنوعی» روی آن‌ها ظاهر می‌شود، نقض خط‌مشی محتوا پیدا کرده است.

جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

دنی گودویندنی گودوین

دنی گودوین از سال 2022 سردبیر موتور جستجو Land & Search Marketing Expo – SMX بوده است. او در سال 2022 به عنوان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آخرین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند.

گودوین از سال 2007 در مورد آخرین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می‌نویسد. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (از سال 2017 تا 2022)، مدیر مدیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر Search بوده است. ساعت موتور (از 2007 تا 2014). او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها تامین شده است.

Source link