استفاده از HTTPS برای ارائه محتوای ترکیبی مسدود شده در یک وب سایت

تصویر
عکس پروفایل Noon Hacker Contributors Mozilla

مشارکت کنندگان موزیلا

موزیلا (به شکل moz://a) یک انجمن نرم افزار رایگان است که در سال 1998 توسط اعضای نت اسکیپ تأسیس شد.

با شروع فایرفاکس 23، فایرفاکس محتوای ترکیبی فعال را به طور پیش فرض مسدود می کند. این به دنبال روشی است که اینترنت اکسپلورر (از نسخه 9) و کروم اتخاذ کرده اند.

این صفحه توضیح می دهد که شما به عنوان یک توسعه دهنده وب باید از آن آگاه باشید.

وب سایت شما ممکن است خراب شود

اگر وب‌سایت شما صفحات HTTPS ارائه می‌دهد، تمام محتوای ترکیبی فعال ارائه‌شده از طریق HTTP در این صفحات به‌طور پیش‌فرض مسدود می‌شود. در نتیجه، وب سایت شما ممکن است برای کاربران شکسته به نظر برسد (اگر iframes یا افزونه ها بارگیری نمی شوند و غیره). محتوای ترکیبی غیرفعال به طور پیش فرض نمایش داده می شود، اما کاربران می توانند ترجیحی برای مسدود کردن این نوع محتوا نیز تعیین کنند.

توجه داشته باشید که از آنجایی که مسدود کردن محتوای ترکیبی از قبل در کروم و اینترنت اکسپلورر اتفاق می‌افتد، به احتمال زیاد اگر وب‌سایت شما در هر دوی این مرورگرها کار می‌کند، در فایرفاکس با مسدود کردن محتوای ترکیبی به همان اندازه خوب کار خواهد کرد.

در هر صورت، بهترین راه برای اطلاع از خرابی چیزی در فایرفاکس این است که آخرین نسخه فایرفاکس را دانلود کنید، صفحات مختلف وب سایت خود را با باز کردن کنسول وب باز کنید (پیام های “امنیت” را فعال کنید) و ببینید آیا چیزی مربوط به محتوای ترکیبی است یا خیر. گزارش شده. یا از یک خزنده آنلاین رایگان مانند SSL-check یا Missing Padlock، مانند یک خزنده دسکتاپ استفاده کنید