استراتژی های انعطاف پذیر برای موفقیت در بازاریابی رمزنگاری در سال 2024: غلبه بر مقررات و رسوایی ها

بسته به اینکه از چه کسی در مورد چشم انداز صنعت کریپتو در سال 2024 سؤال می کردید، پاسخی را می شنیدید که بین خوش بینی محتاطانه و بیشتر از سال 2023 متغیر بود. شرایط نزولی حاکم بر اقتصاد کلان ناشی از افزایش تورم و افزایش نرخ بهره، انتظارات را کاهش داد.

حتی با وجود پتانسیل تایید نهایی بیت‌کوین ETF در ایالات متحده و نصف شدن بیت‌کوین بعدی، بسیاری فکر می‌کردند که باد مخالف خیلی قوی است و انفجار در محبوبیت هوش مصنوعی، هر پول VC را که هنوز در دسترس است، از بین می‌برد.

همانطور که وارد سه ماهه دوم سال 2024 می شویم، بیشتر مردم از اینکه این صنعت چقدر قوی و انعطاف پذیر است شوکه می شوند. محبوبیت ETF های بیت کوین در بین سرمایه گذاران نهادی و آرام کردن زبان فدرال رزرو باعث شده است که مجدداً علاقه به طبقه دارایی های بی ثبات افزایش یابد.

اما چه چیزی می‌توانیم از اشتباهات آخرین دوره صعودی بیاموزیم و چگونه می‌توانیم بر آسیب‌های اعتباری که رسوایی‌های کریپتو در حین حرکت در این چشم‌انداز جدید نظارتی وارد کردند، غلبه کنیم؟

چگونه به اینجا رسیدیم

به نظر می رسد خاطره ای دور باشد، اما سال 2021 یک سال پرچمدار برای صنعت بود. بیشتر پروژه‌های ارزهای دیجیتال به بالاترین حد خود رسیده‌اند، مانند پروتکل‌های سهامداری و وام‌دهی پروتکل لنگربیش از 20٪ بازده ارائه می دهد و بنیانگذاران کاریزماتیک مانند Do Kwon، SBF و Alex…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور