از علمی تخیلی تا واقعیت: وعده کامپیوترهای عصبی و رابط های مغز و کامپیوتر (BCI)

\ زمانی فرا می رسد که افکار شما تنها فعالیتی خواهند بود که برای انجام کارها به آن نیاز دارید.

\ آیا تا به حال آنقدر درگیر کار بوده اید که نخواهید ماهیچه ای را تکان دهید؟ شما حاضر نیستید از صدای خود استفاده کنید زیرا احساس می کنید که پس از انجام این کار، ایده ها فرار می کنند.

\ بنابراین، وقتی ناگهان آرزو می‌کنید که آرزو می‌کنید آهنگ‌های مورد علاقه‌تان در آن لحظه پخش می‌شد، اما احساس تنبلی می‌کنید که تلفنتان را بردارید یا توجه سیری را جلب کنید تا لیست پخشتان را روشن کند، چه می‌کنید؟

\ اگر فقط افکار شما می توانست دستور بدهد، درست است؟

\ در اینجا، شما به این فکر می کنید که “Siri، آهنگ “Easy on Me” توسط Adele را برای من پخش کن” و چند ثانیه بعد صدا فضای کار شما را پر می کند. سپس فکر می‌کنید، “نه، خیلی کم است. سیری، صدا را به 10 افزایش دهید” و صدا برای مطابقت با آنچه در ذهن شماست کاملاً تنظیم می‌شود.

\ مغز شما به تنهایی دستورات را بدون هیچ تلاشی از دهان شما پردازش می کند. من حدس می زنم که می توان آن را به عنوان یک پیشرفت بزرگ در تاریخ علوم اعصاب تلقی کرد – یا احتمالاً نه!

\ بیایید دریابیم که این به طور جمعی چه معنایی برای جهان دارد.

\

کامپیوتر عصبی دقیقاً چیست؟

کامپیوترهای عصبی شاخه ای از علوم اعصاب است که به بررسی الگوها و فعالیت های مغز می پردازد. این زیرشاخه ای از علوم اعصاب شناختی است که مکانیسم های بیولوژیکی و واکنش های مغز به تجربیات مختلف را به طور علمی مطالعه می کند.

\ عبارت…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور