ارزش واحدهای توزیع انرژی IntePower

مراکز داده به‌طور فزاینده‌ای در انتقال سرورها به فضای ابری ارزش پیدا می‌کنند، به‌ویژه در طول سال گذشته که کسب‌وکارها به سمت عملیات‌های دورکاری بیشتر روی آورده‌اند.

در طول این مهاجرت ها، کنار گذاشتن یا نگه داشتن سرورهایی که دیگر استفاده نمی شوند، غیر معمول نیست. متأسفانه، این سرورهای کم استفاده، که گاهی اوقات «سرورهای شبح» نامیده می‌شوند، می‌توانند میلیون‌ها دلار به صورت‌حساب انرژی اضافه کنند و تقاضای غیرضروری برای منابع ایجاد کنند. و در برخی موارد، مدیریت آنچه نمی توانید ببینید یا اندازه گیری کنید بسیار دشوار می شود.

در یک نکته فنی از محصولات Chatsworth (CPI)، دریابید:

  • چگونه یک رویکرد دو جانبه می تواند به شناسایی و از کار انداختن سرورهای کم استفاده کمک کند و از صرفه جویی قابل توجه اطمینان حاصل کند.
  • چرا ارزیابی واحدهای توزیع برق هوشمند (PDUs) و نرم افزار مدیریت زیرساخت مرکز داده (DCIM) برای تضمین امنیت، بهینه سازی عملکرد و کارایی سیستم و کاهش هزینه ها حیاتی است.
  • چگونه اتخاذ یک رویکرد جدید می تواند به اپراتورهای مرکز داده کمک کند تا تصمیمات سریعتر و هوشمندانه تری در مورد دارایی های مرکز داده خود بگیرند و در عین حال عملیات را ساده تر و عملیات بهینه سازی کنند.

توسط:

Chatsworth-products.png