ارتقا به تبلیغات جستجوی جدید 360 تا سال 2024

Google آخرین پیشرفت‌ها را در Search Ads 360 اعلام کرد تا با پشتیبانی از کمپین بین کانالی و ویژگی‌هایی که نیازهای تبلیغ‌کنندگان سازمانی را برآورده می‌کند، تجربه‌ای کارآمدتر و کاربرپسند ارائه دهد.

گوگل تبلیغ‌کنندگان را تشویق می‌کند که به‌زودی آن را ارتقا دهند. تجربه جدید Search Ads 360 قبل از تعطیلی برنامه ریزی شده نسخه قبلی در آوریل 2024 در دسترس تبلیغ کنندگان قرار خواهد گرفت.

Search Ads 360 چیست؟

Search Ads 360 بخشی از Google Marketing Platform است که برای تبلیغ‌کنندگان طراحی شده است تا کمپین‌های جستجوی چند کانالی را با قابلیت‌های سطح سازمانی برای ایجاد، استقرار و بهینه‌سازی کمپین تبلیغاتی مدیریت کنند.

ویژگی های جدید Search Ads 360 چیست؟

پلتفرم جدید پشتیبانی بهبود یافته ای را برای تبلیغات گوگل، تبلیغات مایکروسافت، یاهو ارائه می دهد! ژاپن و بایدو

  • پشتیبانی Google Ads در Search Ads 360 جدید، قالب‌های تبلیغاتی متن، تصویر، نمایش، ویدیو و برنامه را ارائه می‌دهد.
  • تنظیمات کمپین تبلیغاتی مایکروسافت به تبلیغ‌کنندگان این امکان را می‌دهد که مخارج، مکان‌یابی و بهینه‌سازی کمپین را کنترل کنند.

همچنین ویژگی های جدیدی مانند Templates، Performance Center و قابلیت های گزارش دهی پیشرفته وجود دارد.

  • الگوها، سازنده کمپین های خودکار برای کمپین های تبلیغاتی پویا، می توانند به تبلیغ کنندگان در تغییرات مکرر موجودی و تبلیغات فصلی کمک کنند.
  • مرکز عملکرد در Search Ads 360 ممکن است برنامه ریزی، بودجه بندی و گزارش را ساده کند.
  • بهبودهای گزارش‌دهی و اسناد می‌تواند یک انتقال یکپارچه با داده‌های تاریخی به‌روز، گردش‌های کاری بصری، و یک API گزارش انعطاف‌پذیر برای گزارش‌های سفارشی فراهم کند.

اکنون تبلیغ کنندگان چه کاری باید انجام دهند؟

تبلیغ‌کنندگان می‌توانند Experience Hub را بررسی کنند یا اعلان‌های درون محصول را نظارت کنند تا ببینند چه زمانی برای تجربه جدید Search Ads 360 واجد شرایط هستند.

گوگل توصیه می کند که تبلیغ کنندگان قبل از خاموش شدن نسخه قبلی تا آوریل 2024 ارتقاء دهند.

این باید به آنها اجازه دهد تا مدیریت کمپین تبلیغاتی بین کانالی را ساده کرده و عملکرد و کارایی را بهبود بخشند.

به گفته گوگل، پلت فرم جدید Search Ads 360 بسیار قابل تنظیم است و می تواند برای رفع نیازهای خاص تبلیغ کنندگان سازمانی طراحی شود.

این پلتفرم با یک رابط کاربری جدید، گردش کار سازمانی را با ارائه راه‌های جدید برای متمرکز کردن و مقیاس‌بندی وظایف روزانه و فعالیت‌های کلیدی برای تبلیغ‌کنندگان افزایش می‌دهد.

پست وبلاگ 2022 گوگل اطلاعات عمیق تری در مورد ویژگی های اضافه شده و بهبودهایی که در این پلتفرم ایجاد شده است ارائه می دهد.

با توجه به پشتیبانی مشتری و منابع برای تبلیغ‌کنندگان سازمانی که از پلتفرم جدید Search Ads 360 استفاده می‌کنند، Google تأیید کرده است که هیچ تغییری در پشتیبانی مشتری موجود برای SA360 ایجاد نخواهد شد.

این بدان معناست که تبلیغ‌کنندگان می‌توانند به همکاری با نمایندگان حساب خود ادامه دهند، نمایندگانی که آنها را در فرآیند ارتقا راهنمایی می‌کنند و در صورت نیاز کمک می‌کنند.

چرا گوگل این تغییرات را انجام می دهد؟

گوگل امیدوار است با مدیریت بهتر کمپین جستجوی بین کانالی، تجربه تبلیغ کننده را بهبود بخشد و به آنها کمک کند به نتایج بهتری دست یابند.

علاوه بر این، عملکرد پلت فرم جدید ممکن است به گوگل کمک کند تا با پاسخگویی به نیازهای فعلی کاربران خود، در بازار فناوری تبلیغات رقابتی باقی بماند.


تصویر ویژه: sdx15/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور