ارائه داده با جدول داده Webix

تصویر
عکس پروفایل Serhii Pylypchuk Hacker Noon

این مقاله برای کسانی که عادت به حل مشکلات پیچیده با روش های ساده دارند ، در نظر گرفته شده است. در نگاه اول ، کار با داده های بزرگ یک چالش دلهره آور به نظر می رسد. با ابزارهای مناسب سازماندهی و نمایش مجموعه داده های بزرگ ، چیزی بیش از سرگرمی سرگرم کننده برای شما به نظر نمی رسد. امروز می خواهم در مورد یکی از خارق العاده ترین ابزارها برای کار با داده ها صحبت کنم. این یک ابزارک DataTable است – یک راه حل ساده و در عین حال قدرتمند از کتابخانه Uix Webix. بگذارید بفهمیم قدرت آن چیست.

کتابخانه Webix و ابزارک DataTable

Webix JavaScript UI یک کتابخانه جاوا اسکریپت مدرن و قدرتمند است که به شما امکان می دهد رابط کاربر پسند خود را بر اساس اجزای ui خود ایجاد کنید. دامنه از یک دکمه ساده تا یک محلول پیچیده آماده استفاده متفاوت است. علاوه بر م componentsلفه ها ، کتابخانه ابزارهای اضافی بسیاری برای کار با آنها فراهم می کند. به عنوان مثال ، مدیریت رویدادها ، روش های کار با داده ها ، تعامل با سرور ، تم های یک ظاهر طراحی شده و موارد دیگر. در اسناد و مدارک می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قابلیت ها کسب کنید.

ابزارک DataTable یکی از کاربردی ترین اجزای کتابخانه Webix است. به شما امکان می دهد داده ها را به صورت جدول نمایش داده و متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. این ابزار قدرتمند و آسان برای استفاده با شیک …