ادعای نشت نمونه اولیه و ویژگی‌های جدید ChatGPT

اعلامیه‌های مهمی که از OpenAI در کنفرانس DevDay فردا انتظار می‌رود، می‌تواند چشم‌انداز توسعه‌دهندگان هوش مصنوعی و شرکت‌هایی را که از فناوری هوش مصنوعی استفاده می‌کنند، متحول کند.

شرکت سازنده ChatGPT قصد دارد در مراسم افتتاحیه DevDay به‌روزرسانی‌هایی را به نمایش بگذارد که می‌تواند نحوه ساخت و استقرار برنامه‌های کاربردی مبتنی بر هوش مصنوعی را تغییر دهد.

کاهش هزینه برای توسعه دهندگان

به گفته منابع داخلی از گزارش رویترز، OpenAI پیشرفت های قابل توجهی را در ابزارهای توسعه دهنده خود نشان خواهد داد.

این پیشرفت‌ها با هدف مقرون‌به‌صرفه‌تر و کارآمدتر ساختن برنامه‌های کاربردی نرم‌افزاری بر اساس مدل‌های هوش مصنوعی OpenAI برای توسعه‌دهندگان است.

افزودن حافظه ذخیره سازی به این ابزارهای توسعه دهنده به طور بالقوه می تواند هزینه های ساخت برنامه را تا 20 برابر کاهش دهد.

این یک تغییر بازی برای شرکای است که با هزینه‌های بالای استفاده از مدل‌های پیچیده OpenAI دست و پنجه نرم می‌کنند، به‌ویژه که در تلاش برای ایجاد کسب‌وکارهای پایدار از طریق توسعه و فروش نرم‌افزار هوش مصنوعی هستند.

علاوه بر این، OpenAI آماده معرفی ابزارهایی با قابلیت بینایی است. این ابزارها به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که برنامه های کاربردی را با قابلیت تجزیه و تحلیل و توصیف تصاویر بسازند.

کاربردهای بالقوه چنین فناوری بسیار گسترده است و بخش های مختلفی از جمله سرگرمی و پزشکی را در بر می گیرد.

مطالب پیشنهادی  Shopify و Microsoft برای کمک به تجار در دستیابی به خریداران بیشتر با یکدیگر همکاری می کنند

آینده ChatGPT

علاوه بر این به‌روزرسانی‌های توسعه‌دهنده، OpenAI بر روی طرح‌های قیمت‌گذاری جدید برای ChatGPT کار می‌کند.

طرح شایعه شده “تیم” شامل تمام ویژگی های طرح “پلاس” موجود است، اما با مزایای اضافی مانند GPT-4 پرسرعت نامحدود، تجزیه و تحلیل داده های پیشرفته، و زمینه چهار برابر طولانی تر برای کار با مواد بزرگتر.

همچنین قالب‌های چت قابل اشتراک‌گذاری داخلی و اطمینان از عدم استفاده از داده‌ها برای آموزش را ارائه می‌دهد.

یکی دیگر از ادغام احتمالی آینده برای ChatGPT به آن امکان می دهد به Google Drive و Microsoft 365 متصل شود

شرکت کنندگان DevDay همچنین می توانند نگاهی به Gizmo V8 داشته باشند. این نمونه اولیه ظاهراً شبیه برنامه ChatGPT iOS است اما ویژگی‌های نوآورانه‌ای مانند انتخابگر مدل جدید، GPT‌های قابل تنظیم و ابزاری به نام Magic Maker را معرفی می‌کند که گمان می‌رود از چیزی به نام GPT-4 Magic Create استفاده کند.

علاوه بر این، حالت “پیشرفته” بخشی از این نمونه اولیه است که به کاربران امکان ایجاد GPT های خود را ارائه می دهد.

مطالب پیشنهادی  وب‌سایت Pixel's Recorder کنترل‌های سرعت پخش را اضافه می‌کند

داشبورد “My GPTs” همه GPT های ساخته شده توسط کاربر را با گزینه ای برای ایجاد و اشتراک گذاری دستیار هوش مصنوعی قدرتمند نمایش می دهد.

این نشت های ادعایی به دنبال شایعات تایید نشده ای است که برخی از ChatGPT Plus اکنون می توانند از همه ابزارهای GPT-4 به طور همزمان استفاده کنند.

این پیشرفت‌ها فقط نقاط عطف فنی نیستند، بلکه می‌توانند دوران جدیدی از کارایی هزینه و نوآوری را برای شرکت‌هایی که از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند، نوید دهند و چشم‌انداز نحوه استفاده از هوش مصنوعی در تجارت و توسعه را تغییر دهند.

برای بازاریابان و آژانس ها، پیامدهای اعلامیه های پیش بینی شده OpenAI عمیق است.

این پیشرفت‌ها می‌تواند کارایی عملیاتی را ساده‌سازی کند، راه‌های جدیدی را برای بازاریابی و تعامل با مشتری باز کند و رویکردهای نوآورانه برای ایجاد محتوا و تجزیه و تحلیل داده‌ها را تقویت کند.


تصویر ویژه: Markus Mainka/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور