ادعاهای جنرال موتور برای تجاری سازی ابتکاری ترین فناوری باتری

عکس پروفایل نویسنده

@byldeح لوناره

صاحب محصول در طول روز. شکارچی جادوگران در شب!

جنرال موتورز این ادعا را که بسیار نادیده گرفته شده است ابراز کرده است که تا اواسط دهه ، انتظار دارد که عجیب ترین باتری های کشش آینده را که در حال حاضر روی تابلوهای نقاشی وسایل نقلیه الکتریکی وجود دارد ، به بازار عرضه کند.

دیروز در سخنان خود در کنفرانس اتومبیل بارکلی ، مدیر عامل جنرال موتورز ، ماری بارا ، اعلام کرد که یک کمپین صریح برای دستیابی به پیشگامی در توسعه خودرو از تسلا و سایر افراد در صنعت است. این شامل 35 درصد سرمایه گذاری در توسعه EV تا 27 میلیارد دلار تا سال 2025 و استقرار EV هایی است که با هزینه بیش از 450 مایل ، دورتر از هر یک از رقبای اصلی آن ، بحث خواهد کرد.

بیشترین پوشش ارائه مربوط به آن اطلاعیه ها به علاوه انتشار سریع کادیلاک Lyriq الکتریکی تا سه ماهه اول سال 2022 ، نه ماه زودتر بود. اما گزارش هایی که به این تحولات متمرکز بودند ، خبرهای مهم را از دست دادند. Doug Parks ، یکی از معاونان اجرایی Barra ، گفت که باتری نسل بعدی GM ، موجود در EVS های اواسط دهه ، دارای یک آند لیتیوم فلزی خواهد بود.

این یک معامله عظیم است: به دلیل بالا بردن انرژی عظیم الجثه که لیتیوم فلزی می تواند به ارمغان بیاورد ، تقریباً نیم قرن است که یک جام مقدس از باتری است. اما هیچ کس نتوانسته است بفهمد چگونه می تواند از کنار …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور