اخلاق اتوماسیون در صورتحساب پزشکی

صورتحساب پزشکی دستی پر از مشکلات طولانی مدت است که باعث تاخیر و خطا می شود. در حالی که اتوماسیون راه‌حل ایده‌آل به نظر می‌رسد، اما اگر مؤسسات مراقبت‌های بهداشتی نگرانی‌های اخلاقی مرتبط با یکپارچه‌سازی را به دقت در نظر نگیرند، می‌تواند بیش از آنکه مفید باشد، ضرر داشته باشد. خوشبختانه، راه‌هایی برای استفاده اخلاقی از مزایای اتوماسیون در مراقبت‌های بهداشتی وجود دارد.

نقش اتوماسیون در فرآیند صدور صورت حساب پزشکی

با وجود چندین نگرانی اخلاقی، صنعت مراقبت های بهداشتی از اتوماسیون استفاده می کند زیرا مقرون به صرفه است و بهره وری را بهبود می بخشد. در بحبوحه کمبود متخصصان پزشکی و افزایش هزینه های عملیاتی، از این مزایا استقبال می شود. هزینه های اداری محاسبه می شود 15 تا 25 درصد از هزینه های بهداشتی در ایالات متحده – و صورت‌حساب و کدگذاری محرک‌های اصلی هستند.

یکی دیگر از مزایای قابل توجه این فناوری حذف خطاهای انسانی است. به عنوان مثال، نرم افزار کدگذاری مستقل می تواند کدهایی را به نمودار بیماران اختصاص دهد با 96 درصد دقت کد روی کد برای اکثر تخصص های سرپایی این بهبودهای دقت و کارایی می تواند نتایج و رضایت بیمار را بهبود بخشد.

این فناوری فرآیندهای تکراری را خودکار می‌کند، به این معنی که می‌تواند به طور خودکار کدهای صورت‌حساب را تخصیص دهد، ناهماهنگی‌های سوابق را شناسایی کند، الگوهای غیرمعمول صورت‌حساب را شناسایی کند و به بیماران یادآوری کند…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور