اثر F*ck It | HackerNoon

شما آن احساس را می دانید که در یک لحظه فلج تصمیم، در نهایت به خود می گویید “لعنت به آن” و در واقع کار را انجام دهد?

به احتمال زیاد، شما آن لحظه “لعنت به آن” را بیش از یک بار در زندگی خود احساس کرده اید.

شاید تصمیم گرفته بودید از فیلم باربی خارج شوید، حتی اگر این بلیط ها 30 دلار برای شما هزینه داشته باشد و شما می خواستید با نشان دادن زنانگی مردانه خود، قرار ملاقات خود را تحت تأثیر قرار دهید.

یا آن زمانی که به یک ایمیل داخلی شرکت پاسخ دادید «لغو اشتراک» زیرا نمی‌توانستید جشن «پاسخ به همه» دیگری را در مورد محل برگزاری جشن تعطیلات اداری انجام دهید، و بلافاصله شنیدید که دیو از حسابداری در سراسر سالن می‌گوید: «لعنتی، الکس واقعاً فقط گفت “لعنت به آن”، ها؟ حرکت بسیار توپی.»

برای من، در سال 2017، ترک شغلم برای راه اندازی یک کسب و کار بدون هیچ پس انداز یا پشتیبان برای برنامه ریزی، در حالی که تلاش می کردم همه کارمندان را متقاعد کنم که دنبالم بیایند، در پانتئون لحظات “Fuck it” رتبه بسیار بالایی را کسب کردم. (هشدار اسپویل – هیچ کس دنبال نشد).

یا اخیراً وقتی همه چیزهایی را که در ایالات متحده داشتم فروختم و یک سال به دور دنیا سفر کردم بدون اینکه برنامه ای برای اینکه روز بعد کجا بخوابم.

حرکت عاقلانه؟ به نظر می رسد خیلی ها اینطور فکر نمی کنند. اما لعنت به آن من 3 سال دیگه 40 ساله میشم اگر نه الان چه زمانی؟

می بینید، این فقط نادیده گرفتن قوانین برای هیجان نیست. مربوط به آن لحظه رهایی است که می گویید “لعنت به آن” و…

Source link