ابزار Wix Proposals به کسب و کارها کمک می کند تا مشتریان بیشتری کسب کنند

Wix یک ویژگی جدید را اعلام کرد که به کسب و کارها اجازه می دهد تا پیشنهادات تجاری ایجاد کرده و پرداخت ها را مدیریت کنند، فرآیند تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان و تنظیم پرداخت ها را ساده می کند.

پیشنهادات ارائه شده توسط Prospero

ویژگی جدید که Wix Proposals نام دارد، توسط پلتفرم پیشنهاد تجاری Prospero ارائه می شود که فرآیند ایجاد یک پیشنهاد حرفه ای را ساده می کند و فاکتورها و قراردادها را خودکار می کند.

سه ویژگی کلیدی وجود دارد

  1. طراحی پروپوزال
    قالب هایی وجود دارد که کاربران Wix می توانند از آنها استفاده کنند یا قالب خود را بسازند.
  2. زمانبندی پرداخت
    این باعث می شود که راه های متعددی برای پرداخت مانند پرداخت های یکباره یا پرداخت های متعدد ایجاد کنید.
  3. پشتیبانی از امضای دیجیتال

به کسب و کارها کمک می کند تا مشتریان بیشتری را تبدیل کنند

ویژگی‌های Wix Proposals برای کمک به کسب‌وکارها برای موفقیت بیشتر با ساده‌سازی وظایف مربوط به کسب و کار بیشتر و دریافت پرداخت‌ها طراحی شده‌اند.

بر اساس اعلامیه:

Asaf Remler، مدیر شراکت های استراتژیک در Wix گفت: «Wix Proposals ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد، مدیریت و نهایی کردن پیشنهادات را به آسانی به صاحبان مشاغل ارائه می دهد. ما معتقدیم که با توانمندسازی کسب‌وکارها برای کنترل تعاملات مالی بلندمدت خود، و با تمرکز بر طراحی کاربرپسند و ویژگی‌های قدرتمند، روشی را که متخصصان در صنایع مختلف برای ایجاد و مدیریت پیشنهاد می‌کنند، دوباره تعریف می‌کند. ما به کاربران این امکان را می‌دهیم تا تعاملات مالی بلندمدت را با چندین نقطه عطف پرداخت مدیریت کنند، و در نهایت به Wix کمک می‌کنیم تا GPV جدیدی را که معمولاً به‌صورت آفلاین پردازش می‌شد، جذب کند.

در Prospero، ما بر این باوریم که پیشنهادات چیزی بیش از اسناد هستند – آنها اولین دست دادن، زمین آسانسور، نقطه عطف تعیین کننده در یک مذاکره تجاری حیاتی هستند. تومر آهارون، بنیانگذار و مدیرعامل Prospero، گفت: Wix Proposals به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا داستان‌های خود را با پیشنهادهای جذابی که برای تبدیل ساخته شده‌اند، بازگو کنند. از طریق ادغام یکپارچه پلت فرم نوآورانه Wix و تخصص پیشرو در صنعت Prospero، کسب و کارها در هر صنعتی می توانند مزیت رقابتی قوی را باز کنند و اطمینان حاصل کنند که پیشنهادات آنها نه تنها برجسته می شوند بلکه برنده معامله می شوند. ما از این همکاری هیجان زده هستیم و مفتخریم که پلتفرم ما در پیشنهاد Wix گنجانده شده است و کاربران را با ابزارهای پیشرفته برای ارتقای بازی پیشنهادی خود توانمند می کند.

در مورد نحوه شروع با Wix Proposals بیشتر بخوانید

پیشنهادات Wix توسط Prospero: افزودن و تنظیم پیشنهادات

تصویر ویژه توسط Shutterstock/monticello