ابزارهای مجهز به هوش مصنوعی برای افزایش بهره وری

مایکروسافت از Microsoft 365 Copilot، یک ابزار پیشگامانه مبتنی بر هوش مصنوعی که برای افزایش بهره وری و خلاقیت در محیط کار طراحی شده است، رونمایی کرد.

با ترکیب قابلیت‌های مدل‌های زبان بزرگ (LLM) با داده‌های مایکروسافت گراف و برنامه‌های مایکروسافت 365، Copilot وعده می‌دهد که به منبعی ضروری برای حرفه‌ای‌های تجاری در سراسر جهان تبدیل شود.

Copilot: یک دستیار قدرتمند برای کاربران مایکروسافت 365

Microsoft 365 Copilot با برنامه های محبوب مانند Word، Excel، PowerPoint، Outlook و Teams کار می کند. هدف آن کمک به کاربران برای تقویت خلاقیت، افزایش کارایی و تقویت مهارت های خود است.

این ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی به ساخت اسناد، بررسی داده ها و طراحی ارائه کمک می کند.
در اینجا آمده است که چگونه Copilot برنامه های مایکروسافت زیر را بهبود می بخشد:

  • مایکروسافت ورد: Copilot می تواند محتوا را در Word بنویسد، ویرایش کند، خلاصه کند و ایجاد کند. می تواند پیشنهادهایی برای بهبود نوشتار شما ارائه دهد و به شما کمک کند لحن مناسبی را انتخاب کنید.
  • مایکروسافت اکسل: در اکسل، Copilot می تواند به شما در تجزیه و تحلیل و کاوش داده ها با استفاده از جستارهای زبان طبیعی کمک کند. می‌تواند همبستگی‌ها را آشکار کند، سناریوها را پیشنهاد کند و بر اساس سؤالات شما فرمول‌های جدیدی را پیشنهاد کند.
  • مایکروسافت پاورپوینت: Copilot می‌تواند ایده‌های شما را با ایجاد عرشه‌هایی با یادداشت‌ها و منابع سخنران یا شروع یک ارائه جدید از یک درخواست یا طرح کلی، ایده‌های شما را به ارائه‌های بصری جذاب تبدیل کند.
  • Microsoft Outlook: Copilot به مدیریت صندوق ورودی و پیام های شما برای صرفه جویی در زمان و بهبود ارتباطات کمک می کند. می‌تواند موضوعات ایمیل، پیش‌نویس پاسخ‌ها را خلاصه کند و دعوت‌نامه‌های تقویم ایجاد کند.

معرفی گفتگوی تجاری

Business Chat یک ویژگی جدید است که در داده ها و برنامه های شما کار می کند تا کار شما را ساده کند.

این اطلاعات از اسناد، ارائه ها، ایمیل ها، تقویم ها، یادداشت ها و مخاطبین را به هم متصل می کند تا تجربه ای بی نقص را در تیم های مایکروسافت ارائه دهد.

به طور خلاصه

Microsoft 365 Copilot این پتانسیل را دارد که روش کار همه ما را متحول کند.

با خودکار کردن کارهای روزمره، کاربران می توانند بر جنبه های خلاقانه شغل خود تمرکز کنند و در زمان ارزشمند خود صرفه جویی کنند.

مایکروسافت در حال آزمایش Copilot با مشتریان منتخب است و قصد دارد پیش‌نمایش‌ها را در ماه‌های آینده گسترش دهد.

مایکروسافت خاطرنشان می کند که Copilot به اصول هوش مصنوعی، استانداردهای هوش مصنوعی مسئول و تعهدات امنیت داده پایبند است.

این ابزار آژانس انسانی و کنترل کاربر را در اولویت قرار می‌دهد و کاربران را تشویق می‌کند تا محتوای تولید شده را بررسی، بررسی و تنظیم دقیق کنند.


منبع: مایکروسافت

تصویر ویژه: اسکرین شات از Microsoft.com، مارس 2023.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور