ابزارهای سئو هوش مصنوعی و برنامه های API مقرون به صرفه

امروز، در کنفرانس MozCon 2024، Moz مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی و به‌روزرسانی‌های محصول را معرفی کرد.

این اطلاعیه ها بر نوسازی ابزارها برای رفع نیازهای متغیر متخصصان سئو متمرکز بود.

Ethan Hays، مدیر کل Moz، اذعان می‌کند که «چشم‌انداز جستجو در سال گذشته بیش از هر نقطه‌ای در تاریخ 20 ساله Moz شاهد آشفتگی‌های بیشتری بوده است. هدف ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم تا با این مشکل روبرو شوند.»

ابزارهای مدرن برای آینده سئو

Moz نسخه اصلاح شده STAT، راه حل ردیابی SERP سازمانی خود و چندین بهبود قابلیت استفاده در رابط Moz Pro را به نمایش گذاشت.

این شرکت Moz AI را معرفی کرد، مجموعه‌ای از ابزارهای طراحی شده برای ساده‌سازی گردش‌های کاری و افزایش داده‌های درجه یک سازمانی.

علاوه بر این، Moz از برنامه‌های API مقرون‌به‌صرفه، از جمله نقاط پایانی بتا برای معیارهای کلیدواژه، هدف، نام تجاری و پیوند رونمایی کرد.

Moz AI

Moz AI مجموعه ای از سه ویژگی است که در Moz Pro یکپارچه شده است:

  • هدف جستجو در پیشنهادات کلیدواژه
  • تم جستجوی دامنه
  • موضوعات کلیدواژه دامنه در نمای کلی دامنه.

این قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی به مشتریان Moz Pro اجازه می‌دهد تا استراتژی‌های SEO خود را بهینه کنند و تصمیمات مبتنی بر داده‌ها را با کارایی بیشتر اتخاذ کنند.

داده های قابل دسترس و مقرون به صرفه

Moz راه اندازی برنامه های جدید Moz API را اعلام کرد که داده های با کیفیت سازمانی را در دسترس تر و مقرون به صرفه تر می کند.

از 5 دلار در ماه شروع می شود، مشتریان اکنون می توانند به مجموعه گسترده ای از نقاط پایانی بتا، از جمله:

  • متریک کلمات کلیدی
  • پیشنهادات کلیدواژه
  • هدف جستجو
  • رتبه بندی کلمات کلیدی
  • مرجع برند.

این طرح‌ها راه‌حلی مقرون‌به‌صرفه برای کسب‌وکارهایی ارائه می‌کنند که به دنبال ساخت ابزارهای سفارشی، داشبورد، محصولات SaaS و برنامه‌ها با استفاده از داده‌های قوی Moz هستند.

هایس بر تعهد Moz به مشتریان خود تاکید کرد و اظهار داشت: “تعهد اصلی ما بدون تغییر است: توانمندسازی متخصصان SEO از طریق نرم افزار، آموزش و جامعه.”

MozCon 2024

MozCon 2024 که در حال حاضر در حال انجام است، نمایش های زنده ای از این پیشرفت های محصول را به نمایش خواهد گذاشت. شرکت کنندگان می توانند ویژگی های جدید را به طور مستقیم تجربه کنند و با کارشناسان Moz تعامل داشته باشند.

پس از ارائه Moz، ما این مقاله را با جزئیات دست اول مستقیماً از MozCon به روز خواهیم کرد.

به طور خلاصه

همانطور که Moz بیستمین سالگرد خود را جشن می گیرد، همچنان به توانمندسازی متخصصان سئو با ابزار، آموزش و پشتیبانی جامعه اختصاص دارد.

همانطور که Moz بیستمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد، همچنان بر ارائه ابزارهای پیشرفته، منابع آموزشی و پشتیبانی جامعه به متخصصان SEO تمرکز دارد تا در محیط جستجوی دائما در حال تغییر حرکت کنند.

Source link