آینده AR دسکتاپ و NFT های هولوگرافیک

Sirisilp Kongsilp7 آوریل 2021 ، 5:25 صبح

هی همه!

نام من Sirislip (معروف به خرگوش) است. من یک SDK برای Desktop AR tech به نام Holo-SDK ایجاد کردم. من بیش از 10 سال روی Desktop AR کار کرده ام (در تمام دوره کارشناسی ارشد و دکترا). من از حضور در اینجا بسیار افتخار می کنم 🙂 بنابراین من مقدمه مفصلی در مورد آنچه که برای شما بچه ها انجام می دهیم آماده می کنم!

Desktop AR چیست؟
Desktop AR روشی است که کامپیوترهای لپ تاپ و دسک تاپ را قادر می سازد بدون نیاز به تلفن یا هدست ، جلوه AR تولید کنند. با ارائه تصاویر سه بعدی قرمز-آبی متناسب با موقعیت مشاهده کاربر ، این توهم را ایجاد می کند که اشیا 3D سه بعدی در مقابل صفحه نمایش شناور هستند. کاربر با استفاده از رایانه ، وب کم و عینک آناگلیف می تواند برنامه های play Desktop AR را بارگیری کند. اطلاعات بیشتر در مورد Desktop AR در اینجا (https://www.holo-sdk.com/how-desktopar-works)

چه جالب در مورد آن؟

-شما تجربه هولوگرافی و دیدن چیزهایی را می بینید که جلوی صفحه نمایش شناور هستند. در اینجا یک نسخه ی نمایشی YouTube از احساسی که هنگام بازی روی دسک تاپ AR احساس می شود (https://youtu.be/cuvJxsB285k) وجود دارد. بله ، به دلیل عینک های قرمز-آبی رنگ آن کمی بنفش خواهد بود. اگر این همان چیزی است که شما را آزار می دهد ، می توانید برای غلبه بر این مسئله از نمایشگر سه بعدی فعال / منفعل نیز استفاده کنید.

-مصرف ها نیازی به داشتن عینک AR یا هدست ندارند که گران قیمت باشد. Desktop AR از سخت افزاری استفاده می کند که …

مطالب پیشنهادی  نحوه مرتب سازی روندها در توسعه نرم افزار
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور