آینده ی Liquid Staking را تجربه کنید: Kintsu Testnet به طور انحصاری در 13 می راه اندازی می شود

لندن، بریتانیا، 10 مه 2024/Chainwire/–Kintsu، یک مبتکر پیشرو در فضای DeFi، از اعلام راه اندازی Testnet موردانتظار خود در 13 مه بسیار هیجان زده است. این رویداد انحصاری از یک گروه منتخب، از جمله OGs Kintsu، دعوت می‌کند تا در عصر جدیدی در سهامداری مایعات در بلاک چین پیشرفته Aleph Zero پیشگام شوند.

\ Aleph Zero یک بلاک چین لایه 1 بدون مجوز است که مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) را با یک نمودار غیر چرخه مستقیم (DAG) برای مقیاس پذیری، امنیت و کارایی ترکیب می کند. ویژگی های پیشرفته حریم خصوصی آن شامل اثبات دانش صفر (ZK-SNARKs) و محاسبات امن چند جانبه (sMPC) در لایه حریم خصوصی Liminal است.

\ درباره Kintsu Kintsu قصد دارد با نسل بعدی پلتفرم استیکینگ مایعات، چشم انداز DeFi را تغییر دهد و به کاربران این امکان را بدهد که دارایی های خود را با حفظ نقدینگی به اشتراک بگذارند. Kintsu با استفاده از پیشرفته ترین امنیت و سرعت تراکنش های بی نظیر Aleph Zero انعطاف پذیری و کارایی بی نظیری را در اشتراک مایعات ارائه می دهد.

\ Kintsu که دریافت کننده برنامه بودجه اکوسیستم Aleph Zero است، به عنوان یک پیشگام در اکوسیستم Aleph Zero، INK و Substrate شناخته می شود. با تمرکز بر تمرکززدایی و امنیت، Kintsu در نظر دارد تا استکینگ مایع را مجدداً تعریف کند و به کاربران DeFi یک ابزار کارآمد، مقیاس‌پذیر، مایع و…