آینده پخش ویدیو چگونه است؟

مطالعه اخیر انجام شده توسط SFJESGS دریافتند که «سرویس‌های استریم سنتی با ارائه یک تجربه تماشای شخصی‌تر، بر اساس تقاضا و انعطاف‌پذیرتر، تلویزیون پخش سنتی را مختل کرده‌اند. این مطالعه همچنین نشان داد که آنها نحوه ایجاد، توزیع و مصرف محتوا را تغییر دادند.

با این حال، توجه به این نکته جالب است که در یک بازه زمانی کوتاه، آنچه زمانی به عنوان اخلالگر شناخته می شد، خود به طور فزاینده ای با اختلال مواجه می شود، به ویژه با ظهور فناوری بلاک چین. این اختلال به دلیل مدل‌های درآمدی مبهم، هزینه‌های گزاف اشتراک و تکه تکه شدن دسترسی به محتوا، در حال حاضر در جریان است.

این مقاله آینده پخش ویدئو و همچنین کاستی های هر دو مدل پخش ویدئوی سنتی و مبتنی بر بلاک چین را بررسی می کند. این نشان می‌دهد که چگونه مدل‌های پخش ویدئوی غیرمتمرکز از رویکردهای مبتنی بر بلاک چین برای ایجاد یک اقتصاد ویدیویی عادلانه‌تر و شفاف‌تر برای سازندگان، بینندگان و در کل صنعت سرگرمی استفاده می‌کنند.

چالش های پیش روی سرویس های جریان سنتی

با وجود پتانسیل عظیمی که دارد، مدل پخش ویدیوی موجود هر چیزی جز عالی است. شفافیت و پاسخگویی محدود، هزینه های گزاف اشتراک، و دسترسی پراکنده به محتوا، برخی از چالش های مبرم هستند که …

Source link