آینده اکنون است: ربات ها در مقابله با آلودگی پلاستیک و تغییرات آب و هوایی به ما کمک می کنند

عکس پروفایل Don Basile Hacker Noon

@بی اساسدون باسیل

بنیانگذار / مدیر عامل شرکت Monsoon Blockchain

یک جوان 25 ساله هلندی به نام بویان اسلات ، که توسط انتشارات Maritime Executive به عنوان “قهرمان اکشن اقیانوس” و “wunderkind” شناخته می شود ، سالهاست که علیه آلودگی پلاستیک در اقیانوس های جهان جنگ می کند.

Maritime Executive خاطرنشان کرد ، این یک دشمن است که “قصد تصرف کره زمین” را دارد ، که متاسفانه اغراق آمیز نیست. طبق اعلام سازمان ملل ، هر سال حدود هشت میلیون تن زباله پلاستیکی در اقیانوس ها می پیچد و با گذشت زمان به میکروپلاستیک تجزیه می شود. طبق مطالعه اخیر سازمان تحقیقات علمی و صنعتی مشترک المنافع (CSIRO) ، حدود 16 میلیون تن ماده آخر در زیر امواج وجود دارد و این تهدیدی برای حیات دریایی و با گسترش زنجیره های غذایی جهانی است.

اسلات ، که در 18 سالگی یک موسسه غیرانتفاعی موسوم به پاکسازی اقیانوس (Oqean Cleanup) را ایجاد کرد ، ابتدا تلاش خود را بر روی پچ زباله بزرگ اقیانوس آرام قرار داد ، منطقه ای به اندازه دو برابر ایالت تگزاس که بیشترین میزان آلودگی پلاستیک در جهان است. اکنون او توجه خود را به رودخانه های جهان معطوف کرده است ، منبع اصلی پلاستیکی که به اقیانوس ها راه پیدا می کند.

سلاح های انتخابی او رباتیک است – با یک مانع شناور بدون سرنشین به طول 2000 فوت با توجه به …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>