آیا Remote Work برای مدیر محصول مناسب است؟

تصویر
عکس پروفایل Noe Levy Hacker Noon

@سپسنوح لوی

بازاریاب رشد و فروش محتوا که بیوگرافی وبلاگ را مانند این به عنوان شناسه های کنفرانس مشاهده می کند.

به عنوان نویسنده ای که هم برای هنر و هم برای پول وبلاگ می نویسم ، برای من بسیار آسان است که به هر جای دنیا بروم و کار خود را انجام دهم ، به شرط آنکه یک اتصال اینترنتی ثابت داشته باشم.

آیا در مورد مدیران محصول می توان همین حرف را زد؟

من به چند دلیل اخیراً در این سوال تأمل کرده ام.

اولین مورد از همکاری. نویسندگانی مثل من بدون نیاز به همکاری هر آنچه لازم دارند را دارند. بسته به گزارش شما ، ممکن است مصاحبه ای گاه به گاه انجام شود. با این وجود این کار به آسانی پیام رسانی مستقیم و بدون نیاز به ارسال یک دعوت نامه تقویم است. از طرف دیگر مدیران محصولات باید ارتباط مداوم با هم تیمی های خود داشته باشند. مدیران عامل محصول به تنهایی کار نمی کنند.

دلیل دوم اینکه این مورد علاقه من است این است فن آوری. نویسندگان برای نوشتن کلمات و صرفه جویی در فضای ابری فقط به برنامه ها و بسترهایی مانند این برای بررسی دستور زبان نیاز دارند.

اما مدیران محصولات با ابزارهای بیشتری از آنچه تصور می کنم کار می کنند. مهندسان نرم افزار ، مخاطبان گوشت گاو این سیستم عامل ، به پایانه ها و GitHub نیاز دارند. هر کسی که درگیر این محصول باشد ، برای رای دادن به ایده های ویژگی ها و برنامه ریزی آنها در کانال ، به ابزارهای مشترکی نیاز دارد. بسیاری از تیم های تولیدی همچنین دانشمندان داده ها را برای کمک به تجزیه و تحلیل آنچه که مفید است …