آیا DEX ها سرانجام به پایه تجارت رمزنگاری تبدیل می شوند؟

کریپتوکارنسی از اصول دوگانه عدم تمرکز و خودمختاری متولد شد. با این وجود، اگر تنها کاری که باید انجام می دادید توزیع معاملات کریپتو در صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز بود، رسیدن به این نتیجه دشوار بود.

صرافی های غیرمتمرکز (DEX) هنوز تنها کسری از حجم کل معاملات ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهند. در حقیقت، ده برابر معاملات بیشتر در صرافی های متمرکز (CEX) نسبت به DEX ها اتفاق می افتد.

این در حالی است که یک واقعیت مهم برای اکثر سرمایه گذاران از بین نمی رود. CEX ها نشان دهنده سازش بزرگی از ارزش های پایه گذاری ارزهای دیجیتال است. و با افزایش نگرانی‌ها پیرامون شیوه‌های تجاری CEX، بسیاری خواستار بازگشت به ریشه‌های کریپتو هستند.

آیا این تغییر بالقوه می تواند به واقعیت جدیدی تبدیل شود؟

کلارنس لیم، یکی از بنیانگذاران و رئیس تجارت در هرینگ گلوبال – یک شرکت بازارساز جهانی ارزهای دیجیتال متخصص در پروفایل ها و استراتژی های نقدینگی آلت کوین، خوشحال بود که بینش های ارزشمندی را در مورد این سؤال میلیارد دلاری ارائه دهد.

یک گزینه به طور فزاینده مطلوب

تنها یک دهم فعالیت تجارت جهانی ارزهای دیجیتال در صرافی های غیرمتمرکز انجام می شود. با این حال، DEX ها جذاب تر از همیشه می شوند و نشان می دهد که جزر و مد ممکن است در حال تغییر باشد. و این به برخی از مزایای برتر مربوط می شود …