آیا Bitcoin می تواند DeFi را به سمت تصویب گسترده تر سوق دهد؟

عکس پروفایل نویسنده

@R4d3kRadoslaw R.Bakon

strefa.crypto

بیت کوین بیش از یک دهه سلطان بلاکچین بوده است. اکثر مردم تشخیص داده اند که شبکه بیت کوین است بی نظیر وقتی صحبت از امنیت.

ولی زبان اسکریپت نویسی محدود بیت کوین به عنوان یک معامله گر در نظر گرفته شده است
توسعه دهندگانی که به دنبال ساخت dapps یا استقرار قراردادهای هوشمند هستند. به همین دلیل بسیاری از مردم فکر می کنند که بازآفرینی بیت کوین در Ethereum آسان تر است ، اما در واقع یک راه حل بسیار بهتر برای این است ایجاد کردن اتریوم عملکرد در بیت کوین. تصویب این هنوز در مراحل اولیه است ، اما مردم قطعاً در حال درک ارزش و فرصت طلبان ساخت در اکوسیستم بیت کوین هستند و نه به موازات آن. در نتیجه ، بسیاری از توسعه دهندگان در نهایت ساخت بلاک چین های خود را در تلاشند پروتکل های محلی Proof of Work یا Proof of Stake را پیچیده تر و موثرتر بسازند ، اما امنیت و ثبات آنها بسیار کمتر است.

بهترین راه حل برای استفاده از شبکه موجود Bitcoin و آوردن اینترنت تحت مالکیت کاربر (وب 3.0) این است برنامه های لنگر و قراردادهای هوشمند به شبکه بیت کوین به روشی که از بیت کوین به عنوان ارز ذخیره و زنجیره بلوکی قدرتمند آن به عنوان مکانیزم امنیتی استفاده می کند. این همه ما را به مکانیزم اجماع اثبات انتقال (POX) بلاکچین Stacks 2.0 می رساند …