آیا چین می تواند قیمت بیت کوین را به زیر 20000 دلار برساند؟

تصویر
عکس پروفایل ویکتور کوچتف هکر ظهر

@ویکتورکوچتفویکتور کوچتف

СEO Kyrrex. دانش در بازارهای سنتی با تجربه رمزنگاری همراه است.

محدودیت های چین در عملیات ارزهای رمزنگاری شده و استخراج

در سال 2021 ، روند استخراج چین و قیمت بیت کوین تهدید نشد. همه چیز آرام بود تا اواسط ماه مه زمانی که مقامات چینی چند ضربه به بازار رمز ارز وارد کردند.

به عنوان مدیرعامل مبادله ارزهای رمزپایه Kyrrex ، مستقر در مالت ، می خواهم در مورد وضعیت بازار معدن چین و چالش هایی که شرکت های معدن در آینده نزدیک با آن روبرو هستند ، صحبت کنم.

اعلام لیو هی ، معاون نخست وزیر چین ، بازار ارزهای رمزنگاری را تشدید کرد و بیت کوین را در رکود دیگری در 21 مه 2021 قرار داد. این باعث شد بسیاری از شرکت ها به واقعیت بازگردند که در آن بیت کوین تا پایان سال آینده 200 هزار دلار ارزش نخواهد داشت.

تنها در دو ساعت ، اولین ارز دیجیتال به 36 هزار دلار سقوط کرد. علاوه بر این ، شرکت های چینی که مرکز داده ، خدمات ابری و خدمات مخابراتی را ارائه می دهند ، می توانند مجوز خود را از دست بدهند اگر مقامات از دخالت آنها در استخراج ارزهای رمزنگاری شده مطلع شوند.

در 19 مه ، مقامات چینی ممنوعیت کلی موسسات مالی را برای ارائه خدمات در بازار ارزهای رمزنگاری شده اعمال کردند. بنابراین آنها حق انتشار محصولات بر اساس ارزهای رمزنگاری شده ، انجام معاملات و … را از دست دادند.