آیا زمان آن فرا رسیده است که DeFi پس از GameStop Craze به جریان اصلی راه یابد؟

عکس پروفایل نویسنده

@ks.shilovکریل

توسعه دهنده و نویسنده علاقه مند به بلاکچین. تلگرام من: ksshilov

پتانسیل سهام GameStop (GME) اولین بار در r / WallStreetBets در پاییز سال 2020 کشف شد و به زودی قیمت بازار GME شروع به افزایش کرد ، و هیاهوی بیشتری در شبکه های اجتماعی ایجاد کرد و در نهایت با فشار کوتاه موقعیت Melvin Capital به اوج خود رسید. ، که حدود 13 میلیارد دلار آنها را از دست داد.

از زمانی که این اتفاق افتاده است ، من با بنیانگذاران پروژه های بلاکچین که در این شرایط آب و هوایی کار می کنند صحبت کرده ام و از آنها خواسته ام که در مورد DeFi و به طور کلی بازار fintech چه نظری دارند.

برخی از بنیانگذاران اظهار داشتند که اکنون ممکن است زمان مناسبی باشد تا سرانجام مالی غیرمتمرکز به بازار انبوه برسد. دیگران مخالف بودند و ما نظرات آنها را به سه گروه مجزا تفکیک کردیم که در این مقاله می توانید پیدا کنید.

جدول زمانی را متوقف کنید

شیدایی GameStop در اواخر ژانویه 2021 ، هنگامی که r / WallStreetBets شروع به hype GME ، سهام خرده فروش بازی های درگیر کرد ، شروع به بخار گرفتن کرد. GameStop ، که می دید درآمد آن به شدت تحت تأثیر همه گیر COVID-19 قرار دارد ، توسط Melvin Capital نیز هدف قرار گرفت که شرط بندی سهام سهام GME به پایین ترین سطح خود بود. Melvin Capital از سال 2014 کوتاه مدت GME بود ، در حالی که موقعیت کوتاه خود را افزایش داد تا اینکه از سهام آزاد سهام فراتر رفت ، این اختلاف توسط معامله گران Reddit مشاهده شد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>