آیا دوقلو دیجیتال دارید؟ – دنیای هویت های تولید شده توسط هوش مصنوعی

همانطور که ما به آزمایش امکانات نامحدود هوش مصنوعی (AI) و فناوری دوقلوی دیجیتال ادامه می دهیم، دیگر خود را محدود نمی کنیم و فناوری به ما کمک می کند شکاف را در قلمرو علمی تخیلی پر کنیم.

پیشرفت‌ها در برنامه‌های هوش مصنوعی به این معنی است که فناوری دوقلوی دیجیتال اکنون می‌تواند به‌طور دقیق فرآیندهای هر سیستم یا فرد را تکرار کند، و یک محیط دیجیتالی مرتب‌شده‌ای که غنی‌تر، پیچیده‌تر و تقریباً مشابه چیز اصلی است، ایجاد کند.

اگرچه فناوری دوقلوی دیجیتال، همراه با هوش مصنوعی، به این معنی است که افراد و مشاغل بیشتری اکنون می توانند کارهای روزمره را خودکار کنند – کمک به به حداقل رساندن زمان صرف کارمندان و افراد برای فعالیت های غیر ضروری – در تئوری و عمل، برنامه های کاربردی دوقلوی دیجیتال شروع به تداعی می کنند. نگرانی های مربوط به حریم خصوصی، احتمال سرقت هویت، و استفاده از دیپ فیک برای تقویت گسترش اطلاعات نادرست.

تصاویر و ویدیوهای جعلی و تولید شده توسط هوش مصنوعی که تقریباً شبیه به افراد واقعی هستند، تنها چیزی نیستند که در اطراف اینترنت می گردند و اینترنت را متحول می کنند. داستان‌های کلاهبردارانی که صدای دیجیتال را به دست می‌آورند و صدای افراد را از طریق سه ثانیه شبیه‌سازی می‌کنند، اکنون نگرانی‌های بیشتری را در میان مقامات ایجاد کرده است.

برخی از بینش های صنعت نشان می دهد که تقریباً 77…

Source link