آیا بیت کوین یک لوکوموتیو است؟ | هکر ظهر

عکس پروفایل نویسنده

این سوالی است که همه هودلرها باید واقعاً از خود بپرسند. در حالی که بسیاری از مردم روزانه درگیر داوری با ارزهای رمزپایه می شوند ، HODL’er روزی به آینده می چسبد. FOMO در کسانی که HODL دارند عالی است. آنها معتقدند که روزی ارزش یک بیت کوین آنها یک میلیون دلار خواهد بود. آنها نیازی به کار دیگری ندارند جز اینکه برای عزیز دل نگه داشته باشند زیرا غلتک قیمت بی ثبات سعی در جبران آنها دارد.

بعضی اوقات HODL’ers شجاعانه دیده می شود و در هر غواصی رو به پایین استواییک نگه می دارد. آنها در مقابل از دست دادن عظیم بی تأثیر هستند زیرا در طولانی مدت در آن قرار دارند. اما آیا آنها واقعاً شجاع هستند وقتی FEAR در واقع محرک اصلی آنها باشد؟

این ترس از دست دادن است که HODL’er را در بازی نگه می دارد.

اگر آنها برای گرفتن سود بیرون بیایند ، اگر قطار بیت کوین برای همیشه از ایستگاه خارج شود ، دفعه دیگر که قیمت به یک ATH می رود ، چگونه آنها دوباره به آنجا خواهند رفت.

اخیراً ، وقتی قیمت بیت کوین پس از بالاترین حد خود مانند یک ژنگرا برای شکستن 40000 دلار به بالاترین حد خود رسید ، به نظر می رسید قطار باری غیرقابل توقف است. HODL’ers فکر می کنند منظور من از بیت کوین یک لوکوموتیو همین است. HODL’ers بر این باورند که بیت کوین به یک توده حیاتی رسیده و واقعاً این یک لوکوموتیو متوقف کننده است که آنها را به سرزمین موعود تحویل می دهد.

مطالب پیشنهادی  51٪ حمله: توضیح اختلال شبکه

هر چند منظور من این نیست. این یک تشبیه در زمینه …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور