آیا بیت کوین برای جریان اصلی آماده است؟ Rootstock چگونه راه را هموار می کند

آیا بیت کوین هرگز به یک سیستم پرداخت اصلی تبدیل خواهد شد؟

این سوالی است که اخیراً با آن دست و پنجه نرم کرده ام. فکر نمی‌کنم کسی در این مورد بحث کند، اما بیت کوین دنیا را تغییر داده است. از زمانی که 16 سال پیش وایت پیپر بیت کوین توسط ساتوشی ناکاموتو نوشته و منتشر شد، تاثیر این دارایی دیجیتال بر جهان خیره کننده بوده است. این دارایی به طور اساسی نحوه نگاه به صنعت مالی را تغییر داده است. این امکان دسترسی به کاربرانی را فراهم کرده است که قبلاً برای دسترسی به سیستم مالی جهان مشکل داشتند. مردم اکنون می توانند از دلال کنار زده و بدون گذر از بوروکراسی های بانکی سنتی، با همتایان خود معاملات انجام دهند. اما آیا به سطحی رسیده است که سیستم پرداخت دارایی دیجیتال ترجیحی انتخابی باشد؟

با من قدم بزن.

بر اساس تحقیقات Crypto.com در پایان سال 2023، تخمین زده شد که تعداد کاربرانی که بیت کوین (BTC) دارند تا 33 درصد افزایش یافته است. از 222 میلیون به 296 میلیون رسید. طبق تحقیقات (و برای زمینه مناسب)، دارندگان کریپتو در سراسر جهان از 432 میلیون در ژانویه 2023 به 580 میلیون در دسامبر 2023 افزایش یافته اند.

بیت کوین مانند یک درخت میوه انقلابی است که سرشار از پتانسیل درخشان است. این درخت شاخه هایی ایجاد کرده است که به همان اندازه در تغییر جهان مهارت دارند، اما درخت با خاکی که در آن کاشته می شود محدود می شود. این خاک محدود کننده…

Source link