آیا باید در توییتر آبی سرمایه گذاری کنید یا متا تایید شده؟

توییتر برنامه ها تا برنامه تایید شده قدیمی خود را در پایان این ماه پایان دهد. برای ادامه داشتن تیک آبی تأیید شده، باید مشترک توییتر آبی شوید که اکنون در دسترس است در سطح جهانی.

می‌توانید هر تیک آبی را در توییتر بررسی کنید تا با کلیک کردن یا ضربه زدن روی آن، ببینید آیا یک تیک آبی توییتر یا تأیید شده قدیمی است.

تیک تیک آبی تایید شده میراث توییتراسکرین شات از توییتر، مارس 2023

مزایای آبی توییتر و واجد شرایط بودن

شایستگی الزامات برای علامت آبی تأیید شده شامل داشتن یک شماره تلفن تأیید شده، یک حساب قدیمی‌تر از 90 روز، و عدم تغییر نام، نام کاربری یا تصویر نمایه شما در 30 روز است. حساب‌های دارای علامت آبی تأیید شده نمی‌توانند وارد شوند اقدامات گمراه کننده یا فریبندهمانند جعل هویت شخص دیگری یا استفاده از هویت جعلی.

طرح اشتراک پریمیوم چندین ویژگی انحصاری را به کاربران توییتر ارائه می دهد، از جمله موارد زیر.

 • علامت آبی تأیید شده
 • امکان ارسال توییت های طولانی تر و ویدیوهای طولانی تر.
 • فرصتی برای لغو یک توییت قبل از ارسال.
 • فرصتی برای ویرایش برخی توییت‌ها در 30 دقیقه اول.
 • فید مقالات برتر که توسط افرادی که دنبال می کنید و افرادی که آنها را دنبال می کنند به اشتراک گذاشته شده است.
 • امنیت حساب با احراز هویت دو مرحله ای از طریق پیامک یا برنامه های احراز هویت.
 • افزایش یافت دید وقتی به توییت های کاربران دیگر پاسخ می دهید.

قیمت بر اساس شما متفاوت است کشور و دستگاه. در ایالات متحده، ماهانه 8 تا 11 دلار است.

توییتر نیز متمایز ارائه می دهد برچسب های پروفایل برای سازمان‌ها (یک علامت طلایی)، مقامات دولتی (یک علامت تیک خاکستری)، و سایر انواع حساب‌ها.

مزایای تایید شده متا و واجد شرایط بودن

متا همچنین در حال راه اندازی یک بسته اشتراک پولی به نام Meta Verified است که شامل تأیید پروفایل های فیس بوک و اینستاگرام می شود.

شرایط واجد شرایط بودن در فیس بوک و اینستاگرام شامل داشتن یک نمایه فعال با نام واقعی و عکس نمایه شما مطابق با شناسه صادر شده توسط دولت است.

برای ایمن سازی حساب شما باید از احراز هویت دو مرحله ای استفاده شود و حساب شما همیشه باید از شرایط خدمات و دستورالعمل های انجمن برای هر شبکه پیروی کند.

اشتراک پولی چندین ویژگی انحصاری را به کاربران فیس بوک و اینستاگرام ارائه می دهد، از جمله موارد زیر.

 • یک علامت تأیید شده که به مخاطبان شما اجازه می‌دهد بدانند شما همان کسی هستید که می‌گویید.
 • برچسب های انحصاری برای استفاده در فیس بوک و اینستاگرام.
 • 100 ستاره در ماه برای حمایت از سازندگان فیس بوک مورد علاقه خود.
 • وقتی با حساب خود مشکلی دارید، از یک شخص واقعی کمک بگیرید.

قیمت بر اساس دستگاهی که در آن ثبت‌نام می‌کنید متفاوت است و محدود به کاربران بالای 18 سال در ایالات متحده، نیوزلند و استرالیا است. ماهیانه 11.99 تا 14.99 دلار است.

معایب تأیید صحت پرداختی

در حالی که به افرادی که در گذشته هرگز شانس تایید شدن را نداشتند، گزینه پرداخت برای علامت چک آبی را ارائه می دهد، تایید پولی به دلایل مختلفی بحث برانگیز است.

برای شروع، بسیاری از کاربران آبی توییتر شکایت دارند که از زمان پرداخت هزینه اشتراک متوجه افزایش تعامل نشده‌اند و احساس می‌کنند اکنون برای نادیده گرفته شدن هزینه می‌پردازند.

یکی دیگر از نگرانی های اصلی عدم تمایز بین شخصیت های عمومی برجسته و افرادی است که برای چک مارک پول پرداخت کرده اند. پیش از این، حساب‌ها باید به افراد یا برندهای شناخته شده بر اساس پوشش خبری، مراجع صنعتی و اندازه مخاطب تعلق داشته باشند. اکنون، حساب‌های قابل توجه باید برای تأیید با سایرین هزینه کنند.

این “قابلیت” نادرست جدید می تواند به بازیگران بد اجازه دهد اطلاعات نادرست را منتشر کنند و بر اساس وضعیت حساب به عنوان یک نمایه تأیید شده از افراد کلاهبرداری کنند. برخی آژانس‌ها در پاسخ به گزارش‌های فزاینده کلاهبرداری توسط حساب‌های تایید شده آبی توییتر، هشدارهای مصرف‌کننده را منتشر کرده‌اند.

در حالی که این اقدامات شرایط خدمات پلتفرم‌های اجتماعی و دستورالعمل‌های انجمن را نقض می‌کند، این حساب‌های تایید شده می‌توانند به انتشار اطلاعات نادرست و کلاهبرداری از دیگران ادامه دهند تا زمانی که کسی مشکلی را گزارش کند. در مدت زمانی که شخصی از شبکه اجتماعی به بررسی کاربران گزارش شده نیاز دارد، آسیب های زیادی ممکن است وارد شود.

برخی از کاربران توییتر به شدت با تایید پولی مخالفند. برخی از حساب‌ها کمپین‌هایی راه‌اندازی کرده‌اند که دیگران را تشویق می‌کنند تا کاربران آبی توییتر را مسدود کنند تا دسترسی به حساب‌های دارای علامت آبی پولی را کاهش دهند.

آیا باید روی تأییدیه پولی از توییتر آبی سرمایه گذاری کنید یا متا تأیید شده؟اسکرین شات از توییتر، مارس 2023

دیگران نظرات به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را صرفاً به این دلیل رد می کنند که حساب دارای تأییدیه آبی Twitter است.

آیا باید روی تأییدیه پولی از توییتر آبی سرمایه گذاری کنید یا متا تأیید شده؟اسکرین شات از توییتر، مارس 2023

آیا تأیید اعتبار برای شما مناسب است؟

مهم است که مزایای تأیید از طریق Twitter Blue یا Meta Verified و پیامدهای بالقوه پرداخت برای شهرت در رسانه های اجتماعی را بسنجید.

به عنوان یک کاربر شبکه اجتماعی، یادآوری برخی از قوانین اساسی ایمنی نیز مهم است.

 • صرف نظر از وضعیت تأیید، هرگز اطلاعات شخصی یا جزئیات حساب را در اختیار سایر کاربران رسانه های اجتماعی قرار ندهید.
 • اگر به دلیل یا دلیل خاصی از شما خواسته شد که پول بفرستید، خارج از رسانه های اجتماعی درباره آن تحقیق کنید تا مطمئن شوید که درخواست قانونی است، نه کلاهبرداری.
 • اطلاعات را قبل از به اشتراک گذاشتن با دیگران بررسی کنید تا از انتشار اطلاعات نادرست به مخاطبان بزرگتر و حساس جلوگیری کنید. این امر به‌ویژه در مورد تصاویر و ویدیوها به لطف تولید محتوای هوش مصنوعی صدق می‌کند.
 • از احراز هویت دو مرحله ای برای ایمن سازی حساب های خود استفاده کنید و کد پشتیبان/بازیابی خود را ذخیره کنید. توییتر، فیس بوک و اینستاگرام، فقط در مورد.

تصویر ویژه: استودیو فوق العاده / شاتر استوک

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور