آیا بازی با Gamestop متوقف می شود یا این فقط آغاز است؟

عکس پروفایل نویسنده

@TKتوماس کوه ، CFA

رمزنگاری ، بازارها ، تجارت

ما در مورد مکانیسم شکسته قیمت در یک سیستم مالی خطرناک بحث می کنیم

فشار GameStop به فروشندگان کوتاه یک اتفاق خارق العاده در بازارها است ، جایی که با ارزش اسمی ، بازرگانان و سرمایه گذاران خرده فروشی با هم همکاری کرده اند تا برخی از بزرگترین موسسات وال استریت را از کار خارج کنند.

این وقایع را می توان با بسیاری از لنزهای قابل تفسیر تفسیر کرد و کنایه هایی وجود دارد که کاملاً سرحال هستند. در سیستم مالی جهانی یک بازی کنترل شده مرکزی وجود داشته است که در آن افراد ناخوشایند سود می برند در حالی که افراد خارجی آسیب می بینند و این مسئله با شرکتی به نام GameStop روبرو می شود. شرکت کارگزاران بیشتر خرده فروشی های این جنگ “RobinHood” به معنای واقعی کلمه از سرمایه گذاران فقیر و خرده فروشی خود سرقت می کند تا به حامیان سرمایه ثروتمند خود بدهد.

یکی از واقعیت های تاریخی این بازی این بوده است که سرمایه گذاری کلان – حکمای نه تنها مدیریت نمونه کارها ، بلکه غالباً شخصیت های اجتماعی و فرهنگی پیچیده نیز – از دهه ها پیش در کسب درآمد در بازارها سخت بوده اند.

از اواسط دهه 90 ، با سیاست های دولت در درجات بیشتر بازارها را تعیین می کند ، افراد متصل سیاسی از حیات خود بیشتر زنده می مانند در حالی که افراد پیشرفته و توانمند احتمالاً مبارزه می کنند. تجارت کمی و با فرکانس بالا …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور