آیا استخراج بیت کوین واقعاً ارزش محافظت دارد؟ | دانش مرکز داده

مجمع عمومی آرکانزاس اخیراً لایحه 1799 مجلس نمایندگان را تصویب کرده است – و انتظار می‌رود فرماندار سارا هاکبی سندرز این قانون را امضا کند – فصل فرعی “قانون مرکز داده آرکانزاس 2023” که عملیات استخراج بلاک‌چین و ارزهای سایبری در مقیاس کوچک را با بزرگ‌تر و بیشتر گروه‌بندی می‌کند. محیط های مرکز داده ایجاد شده است.

قانون مرکز داده فاقد حمایت از شهروندان است

این مورد توسط طرفداران استخراج دارایی دیجیتال به عنوان اولین مورد در ایالات متحده مورد استقبال قرار گرفته است. با این حال، مطالعه این قانون با هدف “محافظت” از آرکانکان در برابر “روش های تجاری متقلبانه” نشان می دهد که در واقع هیچ گونه حمایتی برای شهروندان وجود ندارد.

در واقع، تنها اشاره به “حفاظت” در هدف لایحه “روشن کردن دستورالعمل های مورد نیاز برای محافظت از استخراج کنندگان دارایی های داده در برابر مقررات و مالیات های خاص صنعت تبعیض آمیز” نهفته است. باشه… پس نه شما، فقط کسانی که پولی برای سرمایه گذاری در سخت افزار استخراج و مکانی برای قرار دادن آن دارند.

عملیات استخراج کوچک در مقابل مراکز داده بزرگ

شاید حتی طعنه آمیزتر ادعای آنها مبنی بر “به رسمیت شناختن اینکه مراکز داده شغل ایجاد می کنند، مالیات می پردازند، و ارزش اقتصادی کلی را برای جوامع محلی و این ایالت فراهم می کنند” باشد، در حالی که در همان زمان نوار پذیرش را پایین می آورند تا هر سایتی را که “مصرف بیشتری مصرف می کند. از یک مگاوات (1 مگاوات) به طور متوسط ​​سالانه.”

اولاً، با توجه به اینکه مصرف متوسط ​​خانه در جنوب ایالات متحده بین 8 تا 10 مگاوات ساعت در سال، از نظر تئوری می تواند شامل هر کسی در ایالت شود. هم‌چنین غیرواقعی است که یک عملیات ماینینگ خانگی کوچک 1 تا 2 نفره را با یک مرکز داده بزرگ که می‌تواند ده‌ها هزار فوت مربع را پوشش دهد و ده‌ها تا صدها کارمند مدیریتی، فنی و امنیتی را به کار گیرد، برابر دانست.

از سوی دیگر، به نظر می‌رسد که فصل فرعی پیشنهادی از شرکت‌های دارایی داده‌ای می‌خواهد که با بسیاری از مقررات تجاری مشابه همتایان بزرگ‌تر خود مطابقت داشته باشند. طبق این لایحه، یک کسب و کار استخراج دارایی دیجیتال ممکن است در آرکانزاس فعالیت کند در صورتی که موارد زیر را رعایت کند:

  • قانون ایالتی در مورد دستورالعمل های تجاری و سیاست های مالیاتی.
  • هر گونه فرمان مربوط به عملیات و ایمنی.
  • هر قاعده یا نرخی برای خدمات آب و برق ارائه شده توسط یا از طرف یک نهاد عمومی.
  • قوانین استخدام ایالتی و فدرال

علاوه بر این، یک ماینر دارایی دیجیتال همچنین باید «مالیات‌های قابل اجرا و هزینه‌های دولتی را به اشکال قابل قبول ارز بپردازد؛ و به گونه‌ای عمل کند که هیچ استرسی بر قابلیت‌های تولید یا شبکه انتقال یک شرکت برق عمومی ایجاد نکند». خوب، این منصفانه به نظر می رسد … اگرچه ممکن است منجر به این شود بیشتر تشریفات قانونی از بین می برد.

جریمه ها و جریمه های جدید

متأسفانه، یک جنبه از این لایحه وجود دارد که به طور بالقوه می تواند مشکل ساز باشد: “شخصی که به استخراج دارایی دیجیتال خانگی مشغول است یا یک تجارت استخراج دارایی دیجیتال دارد، تحت قانون خدمات پولی یکنواخت، 23- انتقال دهنده پول در نظر گرفته نمی شود. 55-101 به بعد.”

در حالی که این به طور خاص به قانون خدمات پولی یکنواخت آرکانزاس در سال 2020 اشاره دارد، در سطح فدرال، استخراج ارز مجازی توسط شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) تنظیم می شود. طبق آخرین به روز رسانی FinCEN، اصطلاح “خدمات انتقال پول” به این معنی است: “پذیرش ارز، وجوه یا ارزش دیگری که جایگزین ارز از یک شخص می شود و انتقال ارز، وجوه یا ارزش دیگری که جایگزین ارز می شود به مکان یا شخص دیگری به هر طریق.

اگرچه به نظر می‌رسد که سیستم‌هایی که صرفاً از بلاک چین پشتیبانی می‌کنند و اثبات کار برای کوین‌ها را ارائه می‌کنند، ممکن است تحت این تعریف قرار نگیرند، هر گونه تبدیل به ارز قانونی و از آن می‌تواند خطراتی را به همراه داشته باشد. و جریمه ها و مجازات های بسیار واقعی برای تخلفات، ارزش سرمایه گذاری در کمی مشاوره حقوقی حرفه ای را دارد.

یک سوء تفاهم اساسی

در نهایت، به نظر می‌رسد این لایحه نسبتاً بی‌ضرر نتیجه ترکیبی از لابی‌گری گروه‌های ذی‌نفع خاص و تمایل به اولین بودن در چیزی، در حالی که هرگونه ملاحظات محلی را دور می‌زند، باشد. اما با توجه به محیط کنونی سیاست در سطح دولتی در ایالات متحده، به سختی سوزن را بر روی «انتخاب بد» دولتی حرکت می‌دهد.

این لایحه یک سوء تفاهم اساسی را نشان می دهد که اکثر قانونگذاران در مورد صنعت فناوری دارند. اجرای یک آشغال سنگفرش شده از کارت‌های ویدئویی، سیستم‌های بازی، و رایانه‌های عمومی برای هدف صریح منفعت شخصی، یک مرکز داده ایجاد نمی‌کند.

در عوض، مراکز داده مدرن نتایج دهه‌ها تکامل، تحقیق و توسعه هستند که به طور مستمر برای بهترین شیوه‌ها در کارایی، امنیت و پایداری زیست‌محیطی تلاش می‌کنند. علاوه بر این، تعداد فزاینده ای از اپراتورهای مرکز داده نیز بر مسائل غیرفنی محیطی، اجتماعی و حاکمیت شرکتی (ESG) تمرکز می کنند. ملاحظاتی که برای هدف گذاری طراحی شده اند واقعی حمایت از شهروندان، به جای سود بردن تعداد بسیار کمی از ماینرهای بیت کوین.

اشتباه است که ماینرها و مراکز داده در مقیاس کوچک را در یک دسته قرار دهیم و به اپراتورهای مراکز داده که با چالش های قانونی، اقتصادی و تکنولوژیکی بسیار بیشتری نسبت به همتایان سرگرم کننده خود مواجه هستند، ضرر می کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور