آیا ارز دیجیتال چیزی جز یک کلاهبرداری نیست؟

کریپتوکارنسی چند سالی است که مورد بحث قرار گرفته است، به خصوص پس از همه گیری، با افزایش قیمت ها به ماه پس از یک سقوط کوتاه. اکثر «برادران» رمزارز نسبت به انتقاداتی که به آنها وارد می شود، آشکارا احساساتی هستند. بسیاری از استدلال‌های آن‌ها علیه این انتقادات، این است که چگونه کریپتو، به‌ویژه بیت‌کوین، می‌تواند از سال 2008 دیگر جلوگیری کند، زیرا غیرمتمرکز است.

اکنون، همه ما به مقالات مختلفی در مورد مشکلات بیت کوین برخورد کرده ایم – نرخ پردازش کند 7 تراکنش در ثانیه، 120 گیگابایت زنجیره، از دست دادن احتمالی تراکنش ها، خطر حمله 51٪، استخراج متمرکز، و حمایت، تغییر ناپذیری که منجر به برگشت ناپذیر می شود. اشتباهات و تقلب ها و این واقعیت که سالانه بیشتر از بسیاری از کشورها برق مصرف می کند.

دارندگان کریپتو در مورد استفاده بالقوه بیت کوین به عنوان ارز صحبت می کنند، حتی تا حد آزار و اذیت بازرگانان برای پذیرش بیت کوین به عنوان یک گزینه پرداخت، در حالی که این واقعیت که بیت کوین در حال کاهش تورم است – به دلیل عرضه محدود آن، فردا ارزش بیشتری نسبت به امروز دارد. از این رو، به عنوان یک فرد، من انگیزه دارم که ارز فیات خود را (که تورم زا است) بر روی بیت کوین خود خرج کنم.

همچنین میلیون ها کلاهبرداری با این به اصطلاح آلت کوین ها اتفاق می افتد که شایسته یک پست جداگانه هستند.

این متعصبان همچنین در مورد اتریوم انقلابی صحبت می کنند که …

Source link