آموزش تعهد آمازون، اپل و گوگل برای زنان در هند و اقیانوسیه | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) – چهارده شرکت آمریکایی از جمله Amazon.com Inc. و Visa Inc. هر کدام متعهد شدند که حداقل 500000 فرصت آموزش دیجیتال و آموزش برای زنان و دختران در منطقه هند و اقیانوس آرام به عنوان بخشی از طرح دولت بایدن فراهم کنند.

این برنامه که در چارچوب گسترده تر 14 کشور هند و اقیانوس آرام برای رفاه انجام می شود، بر برونئی، فیجی، هند، اندونزی، مالزی، فیلیپین، تایلند و ویتنام متمرکز است.

ابتکار ارتقاء مهارت IPEF، که در مجموع 7 میلیون فرصت آموزشی را در دهه آینده فراهم می کند، روز پنجشنبه توسط جینا ریموندو، وزیر بازرگانی و کاترین تای، نماینده تجاری ایالات متحده، در حالی که میزبان نشست دو روزه کشورهای آسیایی در لس آنجلس بودند، رونمایی شد. آنها گفتند که این طرح برای ترویج رشد اقتصادی پایدار و فراگیر و در عین حال ارتقای رقابت پذیری در منطقه طراحی شده است.

دیگر شرکت‌های دخیل در این طرح عبارتند از American Tower Corp. شرکت اپل.؛ Cisco Systems Inc. Dell Technologies Inc. شرکت روابط عمومی Edelman; گوگل که بخشی از شرکت آلفابت است. HP Inc. International Business Machines Corp. Mastercard Inc. شرکت مایکروسافت؛ PayPal Holdings Inc. Salesforce Inc. و Visa Inc.

بلومبرگ

این ابتکار – که با بنیاد آسیا، یک سازمان توسعه غیرانتفاعی انجام شده است – بر اقتصادهای در حال ظهور و کشورهای با درآمد متوسط ​​در IPEF متمرکز است که شامل کشورهای ثروتمندی مانند ژاپن، کره جنوبی، استرالیا و سنگاپور نیز می شود.

رایموندو در مراسم آغاز این طرح در روز پنجشنبه گفت: «من با صدای بلند و واضح از منطقه، به ویژه در کشورهای در حال توسعه، شنیده‌ام که «ما به منافع ملموس، منافع اقتصادی ملموس نیاز داریم». من این را می‌شنوم و به شما قول می‌دهم که چارچوب اقتصادی هند و اقیانوسیه منافع اقتصادی ملموسی را برای کشورهای شما به ارمغان خواهد آورد.»

رئیس بازرگانی افزود که امیدوار است شرکت‌های بیشتری به این طرح بپیوندند و به بیش از 14 کشور گسترش یابد.

فیاض کویا وزیر تجارت فیجی در این رویداد گفت که مشارکت این ابتکار پتانسیل “بسیار ارزشمند” و تاثیر ماندگار را دارد.

Commerce و USTR در بیانیه ای که این استراتژی را اعلام کردند، اعلام کردند که این طرح مشارکت بخش خصوصی ایالات متحده را در منطقه با رشد سریع تقویت می کند، به گونه ای که سودهای بلندمدت برای شرکت ها و کارگران در ایالات متحده و کشورهای شریک آن پرداخت می کند. ادارات از افشای ارزش سرمایه گذاری ها خودداری کردند.

این آژانس ها همچنین گفتند که از کار منطقه برای تقویت انعطاف پذیری اقتصادی، برابری، شمول و پایداری برای کمک به گسترش طبقه متوسط ​​و همچنین فرصت های صادراتی برای کالاها و خدمات ایالات متحده و تجارت و سرمایه گذاری منطقه ای حمایت می کند.

در نهایت، با تسهیل آموزش در زمینه‌هایی مانند داده‌ها، ابر و کار امنیت سایبری، این رویکرد به کشورهای IPEF اجازه می‌دهد تا جریان داده‌های فرامرزی و حریم خصوصی آنلاین و همچنین مبارزه با اطلاعات نادرست، فساد و سرقت سایبری را ارتقا دهند. دولت بایدن