آمازون و دی بیرز برای تقویت شبکه های کوانتومی با الماس مصنوعی | دانش مرکز داده

بر اساس پست وبلاگی از AWS و Element Six، مرکز خدمات وب آمازون برای شبکه‌های کوانتومی با بخش Element Six گروه De Beers برای توسعه الماس مصنوعی که می‌تواند به عنوان یک گره در شبکه‌های کوانتومی عمل کند، پیوسته است.

محققان از گره های حافظه الماسی استفاده خواهند کرد تا به ارتباطات کوانتومی اجازه دهند مسافت های طولانی را بدون شکستگی طی کنند. ماده زیر اتمی الماس این پیشرفت را در تحویل داده ها ممکن می کند.

دانیل توئیچن، مدیر اجرایی می گوید: «هدف همکاری بین AWS و Element Six ایجاد یک راه حل الماس مصنوعی مقیاس پذیر است که می تواند برای پیشبرد توسعه فناوری های کوانتومی – از جمله شبکه های امن، حسگرها یا رایانه ها – در آینده مورد استفاده قرار گیرد. توسعه کسب و کار و فروش فناوری در عنصر شش در مصاحبه با رایانش شبکه.

به گفته بارت ماکیلز، دانشمند تحقیقاتی ارشد در AWS در مصاحبه با Network Computing، از آنجایی که الماس‌های طبیعی فاقد خلوص برای اندازه‌گیری حافظه‌های کوانتومی هستند، محققان در حال توسعه الماس‌های مصنوعی هستند.

Machielse می گوید: «همان روش های رشدی که برای بسیاری از مواد در صنعت نیمه هادی ها استفاده می شود، برای رشد این الماس ها استفاده می شود. این الماس‌ها را می‌توان با سطوح خلوص و به شکل‌هایی که در طبیعت وجود ندارد ساخته شوند – و آن را به ابزاری قدرتمند برای بهینه‌سازی میزبان الماس برای حافظه‌های کوانتومی تبدیل می‌کند.

به خواندن این مقاله ادامه دهید محاسبات شبکه.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور